2733
2734
عنوان

چرا نمیتونم نماز بخونم

293 بازدید | 35 پست

من چند سال پیش یه چیزی از خدا میخواستم که خیلی برام مهم بود هر چی دعا خوندم هر کاری کردم نشد که نشد.من خیلی سختی کشیدم واقعا انتظار نداشتم خدا جوابمو نده منم دیگه نماز نخوندم.الان دلم میخواد دوباره بخونم.دلم میخواد اون امیدی که تو دلم داشتمو دوباره داشته باشم.

انقدر نا امید شدم دیگه حتی دلم نمیاد نماز بخونم.بیاید یه چیزی بگید بلکه دوباره بتونم شروع کنم دعاهای قشنگ بخونم ارامش بگیرم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من تاحالا هرچی از خداخواستم بهم دادع ولی ی سالع نمازمو نمیخونم خیلی سست شدم ۲روز میخونم دیگع نمیخونم🤕

خدایاااااا خداجونممممم شکرت تا الان هرچی ازت خواستم بهم دادی،شکرت بابت همه چی😍💗دوستت دارم
2738

منم نماز نمیخوندم اما یه روز فکر کردم دیدم منی ک برای عشقم شده ساعتها وقت میزارم و چت میکنم اصلنم خسته نمیشم بعد اونوقت یه نماز ک همش سرجمع میشه یه ربع بیست دیقه خستم میکنه؟اونم واس خدایی ک منو افریده از هیچ بوجود اورده و حالا دارم تو باغ قشنگ خدا زندگی میکنم 

از اون روز نمازمو میخونم و حس خوبی دارم

میشه برای رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرستی😢

نمیخوام کلیشه ای حرف بزنم ولی هرچی ک ما میخوایم قرار نیس ک براورده بشه 

توام نمازتو بخون بقیشو بسپر به خدا

اگر روزی عقل را بخرند وبفروشند ما همه به خیال اینکه زیادی داریم فروشنده خواهیم بود.......................میشه یه صلوات برا خوب شدنم بفرستید😢😭😭😭
2706