2752
2734
عنوان

خدا به داد پسر دخترامون برسه😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1618 بازدید | 107 پست
اگه از دید ی مادر به موضوع دقت کنی بحث من رو متوجه میشی..دیگه حرف از چسم و ابرو گیسو کمند گذشته...هد ...

من از دید بدن از دید علمیش نگا میکنم 

از دید ی مادرم بچه ندارم ولی قطعا در اینده میزارم خودش انتخاب کنه راهشو هر چی ک باشه

در پناه حق💚

@راپونزلrapunzel    

سرکار خانم قبل از اینکه ببینم پاک کردید و اگر نیاز بود که جواب بدم،عذر میخوام،ندیدم که جواب بدم.

همه ی ما فقط 2 جور شب تو زندگی داریم.شبی که میخواهیم زودتر صبح شود و شبی که دعا میکنیم هرگز صبح نشودو مرز بین این،تنها یک(اوست)که رفته باشد و یا مانده باشد.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بها حق میدم نگران باشی چون جامعه پر از خطره شده یا مواد مخدر یا فیلم های پو رن که خیلی خوب همه چیو نشون میدن 

فقط با تربیت درست و دوست بودن با بجه هات فقط میتونه کمکت کنه تو مدرسه یه چیزای میبنم یا وقتی میام دانشگاه دانشجوها رو میبنم که بجایی درس بعضیاشون فکرشون اینه که برن گشت و گذار و کافه قیلون میکشن 

به شوهرم میگم بچه نمیخوام 

فقط با دوستی میشه پیش بری بهش یا بدی که چقدر ضرر داره و بحث های مفید باهاشون داشته باشی و نظرشون درباره اون مسایل بدونی تا بتونی به موقع جلوگیری کرد 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
خدا خیرتون بده. اتفاقا خیلی از چیزهایی که خیلیا میگن بده و...الان روانشناسان و متخصصین خودمون میگن ...

اصلا بحث اطلاع داشتن و نداشتن نیست..بحث اینه که به نظرم عجیب دارن میتازونن برای سطحی و لذت طلب کردن بچه هامون..نمیگم اشخاص یا دولت خاصی..کلا دنیا داره کج میره انگار

وقتی میخنده ی  لپش چال میافته😍😍😍😍
2731
اصلا بحث اطلاع داشتن و نداشتن نیست..بحث اینه که به نظرم عجیب دارن میتازونن برای سطحی و لذت طلب کردن ...

حرفتون کاملا درسته و دیدن خیلی از...برای هیچ سنی خوب نیست.

همه ی ما فقط 2 جور شب تو زندگی داریم.شبی که میخواهیم زودتر صبح شود و شبی که دعا میکنیم هرگز صبح نشودو مرز بین این،تنها یک(اوست)که رفته باشد و یا مانده باشد.
واقعا اینطور نیست..پسرای مجرد و جوان و نوجوان با اون حجم از هیجان جنسی با این تصاویری که با هدف تروی ...

پسر اگر درست تربیت شده باشه نگاهش رو کنترل می کنه 

از همین الان بهش یاد بده که نگاه به نامحرم گناهه 

...       
بها حق میدم نگران باشی چون جامعه پر از خطره شده یا مواد مخدر یا فیلم های پو رن که خیلی خوب همه چیو ن ...

بله واقعا همینطوره..باید سر بچه رو گرم کرد به ورزش و کلاس..

خب اینا از راه همین تبلیغات کثیف پول در میارن. شما چرا نصب کردی؟

هر چند وقت ی بار فی لتر میشه یکی دیگه نصب میکنم..زیاد دقت نمیکنم چی هستن

بله واقعا همینطوره..باید سر بچه رو گرم کرد به ورزش و کلاس..

اره خیلی خوبه ورزش و کلاس ولی درباره مواد مخدر اینا هم سربسته باهاشون حرف بزن و نظرشون بپرس و ببین اصلا چی میدونن دربارش اینجوری موفق تری 

خواهر من دانشجو پرستاری سال اول هست و خیلی درس میخونه میگفت بجه ها گل میکشن تا بتونن بیدار بمونن امدن بهم گفتن بیا خیلی خوبه و از اپنجا که میدونسته چقدر خطر داره گوش نمیده به حرفشون و اجازه نمیده هم اتافاشم بکشن و به رییس خوابگاه گفته بود وقتی زنگ زد به شوهرم چقدر تشکر کرد که چه حوب همه چیو یادش داده و تو تله نیفتاده 

پس با دپستی میشه همه چیو درست کرد 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
درست میگین.

همه چیز به تربیت صحیح بچه بستگی داره 

واینکه پدر و مادر حواس شون باشه بچه شون دوستای ناباب نداشته باشه 

و اوقات فراغت بچه شون رو با کلاسهای آموزشی مفید پر کنن که ذهن بچه از بیکاری نده سمت این چرت و پرتا

ضمنا امضای منم تاثیر داره لطفا هر جا می تونید کپیش کنید😊

...       
حالا لباس پوشیدنشون هیچی  دختره خیلی عادی داشت توی خیابون سیگار میکشید و با گوشی حرف میزد بلند ...

قبلا ازشون بدم میومد.ولی الان دلم به حالشون و خانوادشون میسوزه.

قبلا ازشون بدم میومد.ولی الان دلم به حالشون و خانوادشون میسوزه.

درسته لطمه اصلی رو خانوادشون میخورن و پرد و مادر که باید کلی حرص بخورن

به کلکسیون لباست افتخار نکن...کلکسیون کتابات رو نشونم بده...دنیا فقط برای کسانی پوچ و خالی از امید است که نمی‌دانند چگونه نیروی عشق را به‌ انسان ها بدهند و به آن‌ها زندگی و زیبایی دوباره ببخشد...باشد که خداوند مرا از همراهی شکاکان و بد دلان بی نیاز سازد.میتونید حرفاتون رو به صورت ناشناس توی این لینک بهم بزنین   https://www.goftino.com/c/JtRmeU
همه چیز به تربیت صحیح بچه بستگی داره  واینکه پدر و مادر حواس شون باشه بچه شون دوستای ناباب ندا ...

اتفاقا چند وقت پیش یاد امضاتون افتادم بلد نبودم چطور گزارش بزنم..

اره خیلی خوبه ورزش و کلاس ولی درباره مواد مخدر اینا هم سربسته باهاشون حرف بزن و نظرشون بپرس و ببین ا ...

بسیار عالی.آفرین..

پسر من دو سالش نشده هنوز.