2737
2734
عنوان

خدا به داد پسر دخترامون برسه😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1618 بازدید | 107 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ادمی ک با دیدن چارتا عکس از راه بدر بشه  اون چارتا عکسم نبینه ی جور دیگه از راه بدر میشه"

واقعا اینطور نیست..پسرای مجرد و جوان و نوجوان با اون حجم از هیجان جنسی با این تصاویری که با هدف ترویج فحشا هستن..رو فقط خود خدا میتونه کمک کنه.

وقتی میخنده ی  لپش چال میافته😍😍😍😍
2731
بله متاسفانه

حالا لباس پوشیدنشون هیچی 

دختره خیلی عادی داشت توی خیابون سیگار میکشید و با گوشی حرف میزد بلند بلند میخندید با چه تیپ ناجوری

یا یه پسره رو دیدم کاملا خودشو مث یه خانوم آرایش کرده بود 

واقعا من به جای اونا خجالت کشیدم

به کلکسیون لباست افتخار نکن...کلکسیون کتابات رو نشونم بده...دنیا فقط برای کسانی پوچ و خالی از امید است که نمی‌دانند چگونه نیروی عشق را به‌ انسان ها بدهند و به آن‌ها زندگی و زیبایی دوباره ببخشد...باشد که خداوند مرا از همراهی شکاکان و بد دلان بی نیاز سازد.میتونید حرفاتون رو به صورت ناشناس توی این لینک بهم بزنین   https://www.goftino.com/c/JtRmeU
2738
واقعا اینطور نیست..پسرای مجرد و جوان و نوجوان با اون حجم از هیجان جنسی با این تصاویری که با هدف تروی ...

تلگرام اصلی رو وصل کن امنیت بالایی داره و دست خودته تنظیمات حتی کسی عکست رو ببینه یا نه کسی بتونه با شماره ات پیدات کنه یا نه و خیلی تنظیمات خوب دیگه مفتضح هم نیست

با نظرم مخالفی باش ، ولی بی احترامی نکن   در ضمن وقتی مخالفی و ب خونم تشنه ایی و پر از عقده ایی ریپ نزن .... اوکی؟؟  
شما بگین چ جوری

عزیزم خیلی از خانواده ها در قید و بند این چیزا نیستن.

کافیه بچت بره مدرسه  و از شانسش با یکی از اینا دوست بشه.تمام کارهایی رو که کردی و میده به باد فنا.همه چیز رو از اون میشنوه و یاد میگیره.

برای من اصلا این چیزها نمیاد. 

اگه بدونی چ خبره..سایت صیغه میاد مثلا فلانی از فلان شهر قد و وزن و رنگ پوست و مبلغ و....وای اگه مردی یکم وفاداریش شل بزنه 

اصلا محدود کردن بچه دیگه امکان پذیر نیست..

خدا خیرتون بده.

اتفاقا خیلی از چیزهایی که خیلیا میگن بده و...الان روانشناسان و متخصصین خودمون میگن که از بچگی باید بچه رو مطلع کرد.

همه ی ما فقط 2 جور شب تو زندگی داریم.شبی که میخواهیم زودتر صبح شود و شبی که دعا میکنیم هرگز صبح نشودو مرز بین این،تنها یک(اوست)که رفته باشد و یا مانده باشد.

بد دنیایی شده 😐

تمام فکر و ذکر من یه مدت شده بود اینا چطور دلشون میاد با پسرای مردم بازی کنن؟

خودتون که دیگه اینستاگرام دیدین😑

همش با خودم میگفتم اینا دین حالیشون نیست؟!😑

چه بگم

اما شما باید  به پسرت یاد بدی ذهنشو متمرکز کنه رو موفقیت خودش و به این چیزا فکر نکنه

سرکوب کردن میل جنسی ام اصلا درست نیست

اگه از دید ی مادر به موضوع دقت کنی بحث من رو متوجه میشی..دیگه حرف از چسم و ابرو گیسو کمند گذشته...هدف فقط فساده..فاسد کردن.خراب کردن..

بد دنیایی شده 😐 تمام فکر و ذکر من یه مدت شده بود اینا چطور دلشون میاد با پسرای مردم بازی کنن؟ خود ...

ی عده که واقعا قرض و مرض دارن و ی عده عظیم دیگه کور و کر و گنگ کورکورانه پیروی میکنن..

2706