2733
2734
عنوان

خدا به داد پسر دخترامون برسه😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1618 بازدید | 107 پست

خب نقش شما ب عنوان مادر چیه؟؟؟

باید تربیتش کنید

با فکر درست

جای نگرانی الکی

رو تربیت تمرکز کنید

یهو چشم وا کردیم دیدیم‌....دلمون واسش مثل برگای پاییزی ریخت♡                    ☆Ceeport☆                                         میتونیم خیلی قوی باشیم،میتونیم هر مسئله ای رو مدیریت کنیم،صبور باشیم،پیش بریم،کافیه ب خودت اعتماد کنی♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧

اره منم اوضاع رو خوب نمیبینم

پسرداییم ۱۵ سالشه برای مامانم تعریف میکرد دوستام همشون با هم رابطه دارن

پسرا دارن یا سمت گل کشیدن میرن یا ارتباط با همجنسشون

زندگی شاید ان جشنی نباشد که انتظارش را داشتی            اما حالا که به ان دعوت شدی تا می توانی زیبا برقص Ես փնտրում եմ հին հայ ընկերներ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خب پسرتو درست تربیت کن مشکلی پیش نمیاد  این چیزا واسه همه هست ولی یکی لق میزنه یکی نه

بحث تربیت نیس بحث ایمانه بعدشم  تو معرض این مسایل باشی هرچقدم با تربیت باشی بازم لغزش ب وجود میاد 

نمیدونم.ایمنگرام 

خب پس تعجب کردم اخه منم تلگرام دارم ولی از این تبلیغات نداشتم تا حالا

آنچه درباره  کوروش بزرگ برای محقق  جای تردید ندارد،قطعا این است که لیاقت سیاسی و نظامی فوق العاده در وجود وی با چنان انسانیت و مروتی درامیخته بود که درتاریخ سلسله های پادشاهان شرق  پدیده ای تازه به شمار میآمد .   
2740
نمیدونم.ایمنگرام 

تلگرام اصلی نیس ... من تلگرام اصلی رو دارم ک حتی تو تنظیماتم ب مخاطبهام اجازه ندادم منو تو کانال و گروه ببرن 

با نظرم مخالفی باش ، ولی بی احترامی نکن   در ضمن وقتی مخالفی و ب خونم تشنه ایی و پر از عقده ایی ریپ نزن .... اوکی؟؟  
نمیدونم.ایمنگرام 

نمیگم بچه رو آزاد بذارید تا ببینه ولی اینم بدونید که محدودیت بیشتر ویرانگره تا سازنده.

همه ی ما فقط 2 جور شب تو زندگی داریم.شبی که میخواهیم زودتر صبح شود و شبی که دعا میکنیم هرگز صبح نشودو مرز بین این،تنها یک(اوست)که رفته باشد و یا مانده باشد.
2706