2737
2739
عنوان

کیا مثل من با خانواده شوهرشون مشکل دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 3224 بازدید | 73 پست
زیاد سخت نگیر ماخم همین اوضاع رو داریم مادرشوهر دیگه هرکارش بکنی بازم دوقورتو نیمش باقیه ازهمه بدتر ...

واقعن دیگه خسته شدم

نیاز به یه مشاور یا روانشناس دارم

چون حرف زدن با همسرم فایده نداره .من هرچی میگم باز کار خودش رو میکنه

دقیقا فکر میکنن که فقط ماهاباید براشون کارونیم واونا پدرمادرن وزحمت گشیدن و.....مادرشوهرمن اینقدر پر ...

همه مردها اینجوری نیستن.خیلی از دوستای من هستن که با اینکه تحت حمایت کامل مالی از طرف خانواده همسرشون هستن ولی همرشون هیچ وابستگی به خانواده خودش نداره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعن دیگه خسته شدم نیاز به یه مشاور یا روانشناس دارم چون حرف زدن با همسرم فایده نداره .من هرچی می ...

منکه بیخیال شدم چون هرچی من میگم باز مادرش یه چیزدیگه میگه پرش میکنه ایتقدر پرتوقع هستن که حتی برا مادربزرگشم توقع دارن کارکنیم ودیروز دنبال کارای مادربزرگش بود اخرشم میگم چرا تواینهمه نوه داره و....میگه حالا سالی یه بار ازما کاری خاستن باید انجام بدیم پدرومادرمونن😤😧😧😧😧😧

2731
من نمیخام بخاطر من باهاشون تلافی کنه.ولی وقتی که از طرف پدرش هیچ حمایتی نمیشه تو زندگی پس خودشم در ق ...

از ديدن بچت محرومشون كن 

جاري منم خيلي اذيتش كردن سر عقد عروسي،نامزدي،ولي برادرشوهرم همش پشت خانو.ادش بود جاريمم به روسهاي خودش از ديدن بچش مخرومشون كرده ...طوريكه الان بچش سه سالشه ..مادرشوهرم ميگه حسرت به دلم موند يبار مهلاررو سير  بغل كنم 

2738
اخه چرا نبايد داشته باشيم؟؟؟؟ چرا براي خيليا اينجوري نيست؟ عكوي من جونشم براي تازه عروسش ميده توي ه ...

عزیزم توظاهرزندگیشومبیینی!! چرانمیگی یه عمر دربه دری کشیده سایه پدرومادربالاسرش نبوده؟ اوارگی کشیده .چراچشم نداریم یه لحظه یکیوخوب ببینیم؟ چرا ازبدبختی بقیه خوشحال وناراضی ایم ازخوشبختیشون ناراحت؟؟ تااین طرزنگاهت وکنارنزاری همیشه داغونی چون باطن زندگیتو باظاهر زندگیه دیگران مقایسع میکنی! میخای پدرومادرتوازدست بدی؟ چهارتاتیکه وسیلع بخری؟ اونوقت احساس خوشبختی میکنی؟ پس ازخدا همینوبخواه ک خانوادتوبگیره و به جاش ترحم بقیه وچهارتاوسیلع بهت بده 😊

منکه بیخیال شدم چون هرچی من میگم باز مادرش یه چیزدیگه میگه پرش میکنه ایتقدر پرتوقع هستن که حتی برا م ...

خوشبحال عروسایی که از خانواده همسرشون دور هستن یه شهر دیگه هستن.فقط تو این حالت میشه آرامش داشت از دست شر اینا

خوشبحال عروسایی که از خانواده همسرشون دور هستن یه شهر دیگه هستن.فقط تو این حالت میشه آرامش داشت از د ...

من نزديكشونم ولي سال تا سال خونشون نميرم نمبان 

خيلي فاصله عاطفي داريم از هم 

زندگيتو جم كن اصلا دير نشده

از ديدن بچت محرومشون كن  جاري منم خيلي اذيتش كردن سر عقد عروسي،نامزدي،ولي برادرشوهرم همش پشت خ ...

دلت خوشه عزیزم

من  هنوز بچه دار نشدم.ولی اینو مطمئنم بچه دار شم همین یذره آرامش منم از بین میرا.همسرم باید هر روز بگه پدر ماددم میخوان بچه رو ببینن پاشو بریم اونجا🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

2706