2737
2734
عنوان

کرونا و اینقده ناز

333 بازدید | 27 پست

الان 8 روزه که خیلی کم احساس سنگینی ریه داشتم ولی راحت نفس میکشیدم بدون هیچ علایم دیگه ای..خیلی ها گفتن از استرسه..این یکی دو روز احساس میکردم که یه چیزی به ریه فشار میاره که بخوای سرفه کنی ولی سرفه نداشتم..امشب چندتا سرفه خیلی کوتاه داشتم..چکار کنم من خیلی میترسم ...یعنی میشه خدانکرده کرونا باشه و یک هفته همینطوری ادامه دار باشه ؟و از الان بخواد بدتر بشه؟من بچه شیرخواره دارم چکار کنم؟😢

نازش کجاشه ؟ میتونین برین تست بدین 

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
امروز تست همکار داداشم مثبت شده داداشم میگه هیچ علائمی نداشته ....در افراد علائمش متغیره انشالله کرو ...

اخه وقتی علایم نداشته چطور رفته تست داده؟بعدم میگن تا حالت خیلی بد نباشه تست نمیگیرن

موادشوینده زیادمصرف میکنی؟

نه اتفاقا زیاد مصرف نکردم سعی میکردم با مایع وسایل خرید رو ضدعفونی کنم و همسرمم که از سرکار میومد نمیگذاشتم دست به هیچ جا بزنه تا میشست دستاشو

چای کمرنگ و دمنوش و مایعات و میوه رو مرتب بخور تا خدای نکرده اگه چیزی هم هست تو مراحل اولیه نابود بش ...

این یه هفته دایم دمنوش و اینا خوردم ولی بازم میترسم میگم نکنه ریه ام درگیر بشه و متوجه نشم..از طرفی هم میترسم برم بیمارستان بدتر الوده بشم

اخه وقتی علایم نداشته چطور رفته تست داده؟بعدم میگن تا حالت خیلی بد نباشه تست نمیگیرن

تو کار پخش مواد ضدعفونی.ماسک .دستکش در اماکن دولتی هستن..........شغلشون طوریه ک تمام مدت تعطیلی و قرنطینه درحال خدمت رسانی به هموطنان هستن برای همین خراز مدتی تست میزنن

جزعشق،،،،،جهان،نکته ی ارزنده ندارد.......
نه اتفاقا زیاد مصرف نکردم سعی میکردم با مایع وسایل خرید رو ضدعفونی کنم و همسرمم که از سرکار میومد نم ...

گفتم شایداز وایتکس وایناباشه خودم استفاده میکنم به ریه ام فشارمیادیه روز سرف میکنم انشا..که چیزی نیست مایعات ودم نوش وسوپ گرم بخور