2733
2739
عنوان

کرونا و اینقده ناز

| مشاهده متن کامل بحث + 333 بازدید | 27 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یه دکتر برو حتما ولی بیمارستان نرو .برو مطب یا کلینیک اگه تو خونه موندی و بیرون نرفتی یا با کسی درتماس نبودی بس کرونا نیست  . همون استرسه چون من الان یک ماهه اونطوریم . هنوز گاهی نفس تنگی میگیرم .دیشب هم یهو اومد سراغم 

یه دکتر برو حتما ولی بیمارستان نرو .برو مطب یا کلینیک اگه تو خونه موندی و بیرون نرفتی یا با کسی درتم ...

ممنونم عزیز که اومدی..نه اصلا دکتر نرفتم..بیرون که فقط 28 اسفند بانک رفتم که با ماسک و دستکش و ماشین شخصی رفتم..غیر ازون جایی نرفتم..شوهرم البته برای خرید بیرون میرفت و چند روزی هم رفت سرکار ..ولی اونم بنظرم خیلی رعایت میکنه..دیگه عقلم به جایی نمیرسه از بس فکر کردم که ممکنه از کجا گرفته باشم

2740
عرق بیدمشک و بهار نارنج هم بگیر با آب قاتی کن  بخور هروز .دکتر بهم گفت . بی تاثیر هم نبوده اما ...

تا امروز فکر میکردم از استرسه ولی امشب که حس سرفه داشتم و چندتا سرفه کوتاه کردم دوباره وحشت کردم..از طرفی هم میگم بازم چند روز صبر کنم ببینم اگه بدتر شدم برم ..کلا سرگردون موندم😢

ممنونم عزیز که اومدی..نه اصلا دکتر نرفتم..بیرون که فقط 28 اسفند بانک رفتم که با ماسک و دستکش و ماشین ...

کرونا نیست حساس شدی . حتما برو دکتر  آرامبخش میده بهت خوب میشی .الانم میتونی بری کلینیک .