2733
2734
عنوان

شقاق و تنگی

| مشاهده متن کامل بحث + 5144 بازدید | 117 پست
ازت خواهش میکنم برو دکتر...ببین این بد بشه از درد دیگ مو نمیکشی زمین گاز میگیری...جون هرکی دوسداری ب ...

ببخشید شمام به شدت احساس فشار و درد داری؟من تحوع هم میگیرم انقد که بهم فشار میاد

خدایا چه گم کرد آنکه تو را پیدا کرد و چه پیدا کرد آنکه تو را گم کرد.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

پماد رکتول بگیر بزن اون خوبت میکنه من خودمم اینجوری بودم انلاین شدی بگو دقیق چی زدی تا حالا تا کا ...

من بعد زایمانم شقاق مقعد گرفتم منم راهنمایی کن

مردم این شهر به مرگ غریبی مرده بودند
احتمالا ۱۰ روز دیگ عمل کنم.خیلی میترسم کارم گریس

اصلا نترس.توکل کن به خدا

خوبخوب میشی

من بابام عمل کرده خوب شده

زنداییم هم

عروس خالم وخیلیای دیکه عمل کردن راحت شدن.

من رفتم دکتر عمومی البته.

خدایا چه گم کرد آنکه تو را پیدا کرد و چه پیدا کرد آنکه تو را گم کرد.
سلام ببخشید منم سر زایمان اینجوری شدم البته هیچکسی نبود راهنماییم کنه من نمیدونستم که بعده زایمان یب ...

عزیزم منم بعد زایمانم اینجوری شدم رفتم دکتر پماد انتی هموروئید با شفیاف داد خوب شدم از اینا بزن خوب میشه

عشقا👈لایک نکنید 👉👈حسبی الله🤲🤞دلم یه زندگیو میخواد که مادرم توش از ته دل بخنده ❤ برا حاجت رواییم و رسیدن به خواسته م یه صلوات مهمونم کنید  😍نی نی سایتو دوست دارم 🤗
از عملش میترسم...از یه طرف دکتر میگه ۲۵ درصد بی اختیاری داره واقعا عذاب آوره

شوهرم عملشو کرد خیلی اوضاعش خراب بود به شوهرم دکتر گفته بود ۵۰درصد بی اختیاری می گیری اما خدا رو شکر بعد از عمل از اون همه درد راحت شد و بی اختیاری هم نگرفت ، اسم عملش فیسور بود 

تا چن روز چیزی نباید بخوری؟؟؟بیهوشت کردت یا بی حس

اره دکتر گفت بیهوشی میخوای یا بی حسی منم گفتم بیهوشی 

دکتر کفته بود تا ۱۲ روز باید سوپ و اش بخوری ولی بدون لوبیا یا نخود چون اونا یبوست میکنن

2706