2733
2734
عنوان

شقاق و تنگی

| مشاهده متن کامل بحث + 4991 بازدید | 117 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به سختی. همراه درد همراه خون..وقتی شقاق داشته باشی انقد خودتو سفت میکنی ب مرور تنگی کانال میگیری...

خدا سلامتی بهت بده انشاالله

به حق امام زمان شفا پیدا کنی نخوای عمل بشی

دکترت کیه؟

توکل بر خدا.....
2731

پماد رکتول بگیر بزن

اون خوبت میکنه

من خودمم اینجوری بودم

انلاین شدی بگو دقیق چی زدی تا حالا تا کامل راهنمایت کنم خوب بشی

من دو سال درگیرش بودم و واقعا میدونم بده

به خدا اعتماد کن ⚘
اخه چطور بذارم خودم ک نمیتونم مامانم میذاره...چون لبه ی مقعدم شقاقه(پارگی) واس همین جم نمیشه دهنش.می ...

ببخشید وقتی گذاشت خودتو سفت بگیر نمیدونم چجور بگم بفهمی  

منتظر روزای بهترم ✌
پماد رکتول بگیر بزن اون خوبت میکنه من خودمم اینجوری بودم انلاین شدی بگو دقیق چی زدی تا حالا تا کا ...

ببین من حدودا ۸ سالع این بیماریو دارم منتهی اوایل یه خراش بود منم بچه سن.فک میکردم خوب میشم...این هی بزرگ و بزرگتر شد...دیگ رفتم دکتر ۴سال پیش بهم پماد و دارو اینا داد بهتر شد...ولی الان خیلی بدتر شده باز...اصلا میشه گف اوت لبه ی مقعدم تبدیل ب یک پارگی بزرگ شدع...دکتر گف چون تنگی شدید داری پماد وارد مقعدت نمیشه...شیاف رکتال دادع ک انقد عذاب میکشم سرش..قرص سلکسیب هم داده‌‌‌..بهم گف بوی عمل میده زخمت..خودمم میدونم باید عمل بشه...همش گریه میکنم میترسم بدتر بشه بعد از عمل‌..د‌کتر گف ۲۵ درصد بی اختیاری دارع😑مگ من چن سالمه این بلاها سرم بیاد

2740
پماد رکتول بگیر بزن اون خوبت میکنه من خودمم اینجوری بودم انلاین شدی بگو دقیق چی زدی تا حالا تا کا ...

سلام ببخشید منم سر زایمان اینجوری شدم البته هیچکسی نبود راهنماییم کنه من نمیدونستم که بعده زایمان یبوست میگیرم الان ۱۸ ماه از زایمانم میگذره ولی بعضی موقعا شرمنده وقتی یبوست میگیرم از معقدم خون میاد میتونین راهنمایی کنین این پماد و منم میتونم بزنم ممنون میشم بگید

معنی اسمم یعنی:برنج ..گوشت..کوردی مهاباد  
مامان منم این مشکل رو داره.مامانم خون ریزی با انقباض داره و حتی باد معده هم نمیتونه بکنه استارتاستار ...

قبلا نه..ولی الان‌ک اوضاعم بهم‌ریخته دقیقا همینه...خون ریزی سوزش...بقول شما باد معده هم‌نمیتونم