2733
2734
عنوان

شقاق و تنگی

5144 بازدید | 117 پست

بچه ها خسته شدم دز درد کشیدن...کسی عمل شقاق کرده؟خوب شده؟کارم شدع گریه درد کشیدن...دکتر شیاف داده...انقد منتهی تنگی دارم شیاف میپره بیرون خسته شدم مرگ جلو چشمم میبینم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وا چه ربطی به تنگی داره خوب هل بده با انگشت 

نی نی یارها به من یه چیز یاد دادند که حتی تو مجازی هم نمیتونم درد دلمو بگم.نی نی یارها تا حالا چهار تا کاربریمو حذف کردیا. این کاربری به دست ۳ نفر می باشد
شیاف دیکلوفتاک؟ بده شوهرت برات بزنه

نه اسم‌شیافش رکتاملیس ...مامانم میذاره ...یک ساعت تمام با دست نگهش میدارم...ولی باز میپره بیرون همش یذرش اب میشه...کلی هم درد میکشم گریم میگیره

شیاف انای هموروئید البته من پمادو می زدم ..سعی کن شومت همیشه شل باشه وقتی درد داری توی اشت اب ولرم بشین من 2سال اینطوری بودم خیلی دردش وحشتناک بود دکتر هم کفت باید عمل بشی با همین کارها خدا را شکر خوب شدم

حتما تغذیتو اصلاح کن سالاد و سبزی زیاد بخور و پیاده روی کن تا یبوست نگیری

لطفا زیر ۳۵سال ریپلای نکنه ...متشکرم
نه اسم‌شیافش رکتاملیس ...مامانم میذاره ...یک ساعت تمام با دست نگهش میدارم...ولی باز میپره بیرون همش ...

ببین مامانت تا ته ته فشار بده تو

بعد تو خودت باسنتو سفت فشار بده بهم

سعی کن رو شکمت بخوابی و باسنتو به هم فشار بدی

توکل بر خدا.....
شیاف انای هموروئید البته من پمادو می زدم ..سعی کن شومت همیشه شل باشه وقتی درد داری توی اشت اب ولرم ب ...

کار از کار گذشته...باید عمل کنم منتهی انقد میترسم تو همین ۴۸ ساعت ک هی شیاف میذارم و فهمیدم باید عمل کنم از استرس دارم سکته میکنم

عزیزم من بیمارم....دکترم میگه باید تنگی و شقاقو عمل کنم‌شوخی ک ندارم دارم آب میشم‌از درد

حقو داری.باید درک بشی.کسی میتونه درک کنه ک درموقعیت شماقرارگرفته باشه.انشاالله بهتربشین۲

ماآرزوهامون حبس ابدخورده....💔
2706