2737
2734
عنوان

من هیچوقت نمیتونم ازدواج کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 3224 بازدید | 143 پست
واقعااااامتاسفم که جوونای کشورم راجع به اکتیویشون تومجردیشون هم حرف میزنن.خداشاهده من تا2ماه بعدعرسی ...

فک کنم شما ایراد داشتی عزیزم ن اینا ،چون تمایلات جن سی واقعا مهمه تو همین نی نی سایت ببین چقد هستن ک تفاهم ندارن مشکل دارن ک ب طلاق هم میدسن

خاستگاره ن دوست پسر🤦🏻‍♀️

این چه خواستگاریه که ۶ ساله نیومده خواستگاری؟؟؟؟

باشه بابا دوست پسرت نیست ، خواستگارته😏

‏یه جوری از خواهر شوهر مادرشوهر بد میگن انگار خانواده‌ی طرف جانیه و فقط این آقایی که با اینا ازدواج کرده سالم بوده و خانوم اومده نجاتش داده😏بعضی وقتا باید به همه بفهمونی که 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خیلی ها ممکنه برای ازدواج بیان ولی بعد ببینید به هم نمیخورید.یا ممکنه بعضی ها برای وقت گذرونی بیان ، ...

من الان اینطورم واقعا چطور باید خودمو اصلاح کنم ک فرصت ازدواج پیدا کنم؟

من هیجوقت ازدواج نمیکنم چون بخاطر مشکلم کسی طرفم نمیاد.همه میگن درس بخون بخاطر حقوقت میاد ولی به چه ...

عزیزم منم گفتم مشکل دارم

هم وسواس فکری دارم هم افسردگی و متاسفانه ارثیه و هرکاری کنم بازم محیط خونمون عوض نمیشه ک منم عوض شم ، با هیچکس بلد نیستم ارتباط برقرار کنم و خیلی چیزای دیگه ک جزیی از شخصیتم شده و نمیتونم عوضش کنم و خیلی عذابم میده

والا منم ۴ سال با پسری بودم الان شرایط مهیاس واسه ازدواج چون گفته ازت اشپزی نمیخوام تمیز کردن خونه ن ...

تواین سن چطوری درامدش اینقدر هس.. نکنه اقازادس 😲😲

خدایی من .خدایی مهربونم مادرمو بهم ببخش..شفاش بده و بزار کنارم بمونه بیشتر از این بیکسم نکن.خدایا التماست میکنم مادرمو شفابده😔🥺
2738
۶ سال تو رابطه ای و میگی دوست پسر نداشتی؟!  شما به چی میگین دوست‌پسر دقیقا!؟

اگه دقت کنی برای چند نفر توضیح دادم حالا شما فرق دوستی رو با رابطه ای ک برپایه ازدواجه رو متوجه نمیشی من شرمندم

والا منم ۴ سال با پسری بودم الان شرایط مهیاس واسه ازدواج چون گفته ازت اشپزی نمیخوام تمیز کردن خونه ن ...

دگ هر کی ی اخلاقای بدی داری ی اخلاقای خوب اگ دوسش داری سعی کی بپذیریش 

و اینکه از لحاظ جنسی سعی کن براش تنوع ایجاد کنی همیسه هم ب خواسته هاش جواب بدع ک خیانت نکنه

اولا که خیلی تباهی توو این سن میگی دیگه ازدواج نمیکنی دوما این ادم بدردت نمیخوره ولش کن الان اینجوره چند سال دیگه بدتر میزنه توو سرت

من فاز شماهایی که میگید خیلی اخلاقای خوبی داره رو درک نمیکنم وقتی این اخلاقش انقدر اذیتت میکنه که ده تا تایپیک راجع بهش میزنی ینی بدردت نمیخوره دیگه خودت نمیگیری واقعا؟اه حرصمو درمیارید شما بچه های ساده

عزیزم اولا هنوز سنت اونقدری نیست ک بگی من نمیتونم هیچوقت ازدواج کنم دوما سعی کن این رابطه تو تموم کنی چون این پسر داره از الان شخصیتشو نشون میده فردا اگه ب جایی برسه دیگه کسی جلو دارش نیست

از طرفی مگه تو چیت بده یا کمه ک میگی میترسی با هرکی ازدواج کنی توسری خورشی؟

سعی کن این نگرش نسبت ب ازدواجو عوض کنی اینهمه کنال طلبی مانع ازدواج خوب و ب موقع میشه.

عصیانت اگرکردم،ن اینکه ندیدمت!                                       بزرگ دیدمت!!خدا دیدمت...
من هیجوقت ازدواج نمیکنم چون بخاطر مشکلم کسی طرفم نمیاد.همه میگن درس بخون بخاطر حقوقت میاد ولی به چه ...

اره ببم.. من ی مشکل دارم ب هرکی یگم میره و دیگه نمیاد 😢

خدایی من .خدایی مهربونم مادرمو بهم ببخش..شفاش بده و بزار کنارم بمونه بیشتر از این بیکسم نکن.خدایا التماست میکنم مادرمو شفابده😔🥺
ببین عزیزم الان که دوستیندو خوش خوشانه اینجوره بعدش معلوم نیس.اول اینکه باهم برین پیش مشاور خودت تنه ...

مرسی عزیزم خیلی وقته تصمیم گرفتم ک بریم ولی متاسفانه بخاطر اینکه همشهری نیستیم یخورده هماهنگ شدنمون با مشاور سخته

2706