2726
عنوان

من هیچوقت نمیتونم ازدواج کنم

3224 بازدید | 143 پست

23سالمه، همیشه دوس داشتم نهایتا تا 21 سالگی عاشق شمو ازدواج کنم اما بجاش اطرافیانم همچین چیزیو تجربه کردن

هیچوقت دنبال دوست پسرو اینجور چیزا نبودم دوس داشتم فقط کسیو ب زندگیم راه بدم ک میدونم تهش مال هم میشیم ، تا الانم خواستگار جدی نداشتم فقط یکی دو مورد ک اونم فقط در حد حرف بود

شش سال پیش ی نفر وارد زندگیم شده ک قصدمون ازدواجه ولی هنوز وضع مالیش رو ب راه نشده ک بیاد خواستگاری ، اصلا معلوم نیس ک بتونه بعدها هم اون زندگی ک همیشه دوس داشتمو برام فراهم کنه و حسرت خیلی چیزا ب دلم میمونه

از ی طرفم خیلی خودشو از لحاظ شخصیتی از من بالاتر میدونه ، بعضی وقتا ب شوخی بهم میگه تو ب پای خواهر من نمیرسی و اصن جرأتشو نداری بهش چیزی بگی ، حس میکنم جدی میگه و خیلی دلم میشکنه مثه الان

حس میکنم اصلا با هرکی ازدواج کنم تو سری خور خانوادش میشم و بلد نیستم از خودم دفاع کنم پس مجبورم تا آخر عمرم تنها زندگی کنم

این حرفی ک دوس پسرت بعنوان شوخی بهت میگه اگه دوس پسر من بگه میزنم دهنش 

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم اولا این طوری فک میکردم ولی الان هرچی میگن میکوبو توسرشون باشوخی وخنده

😍💀✨یه خانوم شاد و پرانرژی😍                       یه صلوات مهمونم می‌کنی خواهری واسه حاجت تو دلمه😍😘توتاپیکهای باحال و خنده دار و عکس وغذا.عاشقانه عارفانه بی بهانه😛😂😂😂😂تگم کنید باتچکر                                😍 با افتخار ترکم و مذهبی 😍 از دادن عکس هم معذوریم😈😂😂                                                                                     آقا جریان اسم کاربری مو بهتون  بگم جونم واستون بگه که من هر اسمی صفتی لغتی نوشتم نشد آخرش اتفاقی مرحوم نوشتم شد😶.                                             راستی سوال قانون جذبی داشتین من هستم 👌💗〽️

اول این پسررو ول کن تا بعد ببینیم چی میشه

این چیه مایه اعصاب خوردی و خودتخریبی بیشتر

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

والا منم ۴ سال با پسری بودم الان شرایط مهیاس واسه ازدواج چون گفته ازت اشپزی نمیخوام تمیز کردن خونه نمیخام درامدش هم نزدیک ۴۰ میلیونه من متولد ۷۷ اون متولد ۷۶ فقط سر اینکه یکم اخلاقش تنده میترسم ازدواج کنم همین طور اینکه از لحاظ جنسی خیلی اکتیوه ترس خیانت دارم ازش 

حالا این موضوع چه ربطی داشت به اینکه شما هیچ وقت نمیتونید ازدواج کنید 

طرف ازدواج میکنه طلاق میگیره دوباره ازدواج میکنه  وخیلی بیشتر از قبل هم خوشبخت میشه چه برسه به یک دوستی ساده 

الان ۲۳ سالت تازه اول راهی

برای شادی روح مادرم میشه صلوات بفرستید❤❤❤❤❤
میگم دیگه اصلا بلد نیستم از خودم دفاع کنم

نذار بهت توهین کنه حتی به شوخی

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
2706