2733
2734
عنوان

کیا شوهرشون دوست داشته بچه اولتون پسر باشه و شده😍

| مشاهده متن کامل بحث + 3660 بازدید | 182 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
الان یه سری ها میان انتقاد میکنن.اگه تاپیک میزدی شوهرم به شدت دختر دوس داره چیکار کنم دختر شه،ک ...

عزیزم بچه اولتون بود؟کار خاصی یا تغذیه ای داشتید لطفا بهم بگو منم خیلی نی نی پسر دوست دارم

خدایا شکرت
الان یه سری ها میان انتقاد میکنن.اگه تاپیک میزدی شوهرم به شدت دختر دوس داره چیکار کنم دختر شه،ک ...

منم نی نی پسر دوست دارم .عزیزم لطفا اگه کار یا خوراکی خاصی خوردی بگو

خدایا شکرت
بله ..حامله بودم رو ب قبله نشستم دست گذاشتم رو شکمم و نذر کردم پسر شد اسمشو بذارم محمد .و هر دوتابچم ...

من نذرکرده بودم محمدبزارم ولی پدرش گفت من اسمشوانتخاب کردم بایدبامن مشورت میکردی ونذاشت بزارم.عذاب وجدان دارم نمیدونم چیکارکنم😢

شوهر من هر دو رو میخواست

خدا هم لطفشو شامل حالمون کرد 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2738

من شوهرم دختر دوسداره.خودم دوسدارم بچم پسر باشه

سلیقه ایه.ما دوتا خواهریم بابام هیچ وقت نگفت دلش پسر میخواد

منک میگم کاش بچم پسر باشه میگ هیچ فرقی نداره

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
نمیدونم چرااکثرا بچه پسر دوست دارن    بچه بچس دیگه چ فرق داره

من تک دخترم تامجرد بودم دوس داشتم دخترداشته باشم اما؟وقتی متاهل شدم خانواده شوهرم وشوعرم عاشق پسر بودن بچم پسرشد ونظر خودمم کلا تغییر کرد دیگه دوس ندارم دخترداشته باشم چون دختر خیلی سختی میکشه الان خودمو میبینم نظرم کلا تغییر کرد زن خیلی خیلی اذیت میشه ازبعد متاهلی بیشتر بارداری که من تاسرحد مرگ رفتم بعدشم بزرگ کردن بچه که همه مسولیت میافته رو دوش مادر

خدایا اطرافیانم را غرق خوشبختی کن
من تک دخترم تامجرد بودم دوس داشتم دخترداشته باشم اما؟وقتی متاهل شدم خانواده شوهرم وشوعرم عاشق پسر بو ...

والا نگهداری هردوتاش سخته ....فقط خدا کمکمون کنه بتونیم با ادب تربیت کنیم ..........

جزعشق،،،،،جهان،نکته ی ارزنده ندارد.......

من.کارخاصی نکردیم

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن
2706