2737
2734
عنوان

کیا شوهرشون دوست داشته بچه اولتون پسر باشه و شده😍

| مشاهده متن کامل بحث + 3663 بازدید | 182 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حس میکنم مردای دختردوست رمانتیکن و مردای پسردوست قدرت طلب

آره شاید چون شوهر منم اینطوریه

در پی رد و قبول عامه خود را خر مساز*چونکه نبود کار عامی جز خری یا خرخری*گاو را باور کنند اندر خدایی عامیان*نوح را باور ندارند از پی پیغمبری
2728
فرهان .کیان..... نه بیشتر فرهانو کیانو میگم

من محمد آراد گذاشتم بیشتر آراد . ولی محمدم میگم که خدا قهرش نگیره ازمون. چون میگن باید صداشون کنی . شما بعضی وقتا صدا شون کن . انشااله صحیح و سالم باشن🌹

همه مردهاپسردوست دارن

جدی؟؟؟؟؟؟جاریم میگه شوهرش دختر دوست داره الان دوتا دختر دارن میگه شوهرم دلش میخاد بازم دختربیاریم بنظرتون تعجب نداره؟؟؟؟؟

من خودم دوتا پسر دارم با همین جاری همسایه دیوار به دیواریم ما که دیگه بچه نمیخاییم ولی اصلا دیگه فکر پسر نمیکنیم فقط دخملو عشقه......ک دیگه قسمتمون نشد 

مطمئنم جاریم دروغ میگه ادم دیگه اگه دوتا دختر داره داش پسر میخادوبلعکس......

جزعشق،،،،،جهان،نکته ی ارزنده ندارد.......
2738

راه زناشویی هستش اونا کردیم پسر شد ولی ما از روی پسر دختر اقدام نکردیم اونجوری شد بچه پسر شد ولی شوهرم دختر میخاست البته الان پسرمونو با هیچی عوض نمیکنه

تاریخ99/9/9هیچی نمیخام 

الان یه سری ها میان انتقاد میکنن.اگه تاپیک میزدی شوهرم به شدت دختر دوس داره چیکار کنم دختر شه،کاملا عادیه اینجا،ولی اگه بگی پسر دوس داره یا خودم پسر دوس دارم‌میتوپن بهت. نمیدونم چرا. دختر و پسر هر دو‌نعمتن.وقتی یکی میگه پسر دوس دارم به این معنا نیس میخواد جانشین تخت پادشاهی اون خاندان باشه.اصلا چه ربطی داره؟ کاملا مسئله ی ترجیحه. من از وقتی که بچه بودم عاشق نی نی های پسر بودم و دوس داشتم بچه ی اولم پسر شه که شد.همین.کسی نمیتونه منو محکوم کنه و به این معنی نیس که از هم جنسهای خودم بدم میاد یا چیزی 

2706