2733
2739
عنوان

کی آمپول بتامتازون برای اگزما زده

3344 بازدید | 20 پست

امروز خیلی اذیت بودم دستام اگزما دارن

قبلا شنیده بودم تو همین سایت که آمپول بتامتازون زدن و چند وقتی خوب بودن

منم امروز آمپولشو خریدم و زدم.بنظرتون تاثیر داره؟

بعد از چند ساعت تاثیرشو میذاره؟

گاهی وقتا ، باید یه نقطه بذاری باز شروع کنی ، باز بخندی ، باز بجنگی ؛؛ باز بیفتی و محکمتر پاشی ، گاهی باید یه لبخند خوشگل به همه تلخیا بزنی و بگی ممنون که یادم دادین ، " به خودم تکیه کنم ... ‌"

نزن گلم نزن چون این کورتون داره کورتون ضرر داره بایدپزشک تجویزکنه

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

کاش نمی‌زدی. کورتون سیستم ایمنی رو ضعیف می‌کنه. 

ان الله مع الصابرین. (کاربر قدیمی که می‌گفت هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصن)خدای عزیزم حباب رویام رو ترکوندم. بلور آرزوی قشنگم رو به دست مهربون و قدرتمند تو می‌سپارم و صبر می‌کنم تا به وقتش منو بهش برسونی. 😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

از این آمپول کورتون و کلا داروهای کورتون استفاده نکن

چون بعد از یه مدت بدنت بهشون واکنش نشون نمیده

من الآن 10 ساله اگزما دارم

درد بی درمونه😔

من مبتلا به سندروم پلویوفیلیا 🌧 ☂️و سرونوفیل 🌩⚡️هستم.😇
از این آمپول کورتون و کلا داروهای کورتون استفاده نکن چون بعد از یه مدت بدنت بهشون واکنش نشون میده ...

منم ده ساله اگزما دارم

امروز دیگه واقعا به ستوه اومدم

کورتون نزنم چی بزنم؟با چی دردشو آروم کنم؟

شما این آمپول رو زدی؟

گاهی وقتا ، باید یه نقطه بذاری باز شروع کنی ، باز بخندی ، باز بجنگی ؛؛ باز بیفتی و محکمتر پاشی ، گاهی باید یه لبخند خوشگل به همه تلخیا بزنی و بگی ممنون که یادم دادین ، " به خودم تکیه کنم ... ‌"
دست همسر منم زخم میشه...میشه لطفا از دستتون عکس بدین...اون پماد بتامتازون میزنه ولی بهتر نمیشه....

اگه بهتر نمیشه احتمالا علتش اینه که بدن همسرتون در برابر این دارو مقاومت نشون میده

مدت زیادی ازش استفاده کردن؟؟

مخلوط پماد کلوتریمازول و بتامتازون رو به طور مساوی استفاده کنن عالیه

2738
منم ده ساله اگزما دارم امروز دیگه واقعا به ستوه اومدم کورتون نزنم چی بزنم؟با چی دردشو آروم کنم؟ ش ...

من خیلی وقته به ستوه اومدم😔😔

من متاسفانه در ناحیه پشت سرم و پشت و داخل گوشام و قسمتی از قفسه سینه ام اگزما دارم

آرایشگاه نمی تونم برم😔 تو مهمونی نمی تونم از سرم روسری بردارم چون همه فکر می کنن چه مشکل بزرگیه یا می ترسن بگیرن!!

در صورتی که این بیماری اصلا واگیر نداره😒

گاهی مواقع انقدر سرم و میخارونم خون میاد

من این آمپول رو نزدم یه مدت هرچی دکترا تجویز می کردن استفاده می کردم ولی واقعا خسته شدم

از پماد ترکیبی بتامتازون و کلوتریمازول استفاده می کنم خیلی خوبه

آره حدود یه ساله...اول فقط یه انگشتش بود الان هردو دستشه...الانم که دکترای پوست نیستن...نمیدونیم حساسیته یا اگزما...

میشه با قلب مهربونت یه صلوات برام بفرستی؟آموزش زبان با قیمت مناسب
آره حدود یه ساله...اول فقط یه انگشتش بود الان هردو دستشه...الانم که دکترای پوست نیستن...نمیدونیم حسا ...

خب اگزمای لعنتی همینجوریه تو بدن پخش میشه😑

اگزما خارش شدید و پوسته ریزی داره به همراه قرمزی شدید پوست

اون ناحیه ای که درگیر اگزماست روش پوسته های فلسی مانند(مثل پولک ماهی) تشکیل میشه

خب اگزمای لعنتی همینجوریه تو بدن پخش میشه😑 اگزما خارش شدید و پوسته ریزی داره به همراه قرمزی شدید پ ...

چیکار کنیم هیچ درمانی نداره؟گاهی انقدر میخاره دستش که زخم میشه...الهی خدا به همه سلامتی بده...

میشه با قلب مهربونت یه صلوات برام بفرستی؟آموزش زبان با قیمت مناسب
چیکار کنیم هیچ درمانی نداره؟گاهی انقدر میخاره دستش که زخم میشه...الهی خدا به همه سلامتی بده...

نه متاسفانه هیچ درمانی نداره من خودم ده ساله مبتلا هستم

ان شاءالله

فقط سعی کنید که کنترل کنید عود نکنه

کرم آبرسان زیاد استفاده کنن اگه پوستشون به خوبی آبرسانی بشه، زیاد نمیخاره

ولی وقتی پوست خشک باشه، خیلی خارش داره

مخصوصا تو این روزها که خیلی با شوینده ها سر و کار داریم، بیشتر مراقب باشن

منم ده ساله اگزما دارم امروز دیگه واقعا به ستوه اومدم کورتون نزنم چی بزنم؟با چی دردشو آروم کنم؟ ش ...

عزیزم شبا پمادویتامین اد بزن روزاهم پمادالفا 

بهتر میشه منم از وقتی هشت سالم بود اگزما داشتم الان ۲۷سالمه منم کورتون باید بزنم ولی من تازه اگزماشروع نشه ودکتر تجویزنکنه نمیزنم

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2706