2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خانواده خودم مخالف بودن ولی نمیدونستن دوستیم

دوست عزیزم هموطن تو خونه موندن علاوه بر اینکه برای سلامتی خودمونه وظیفه هم هست.کی گفته فقط نماز خوندن و روزه گرفتن جز وظایفه بخدا بیرون رفتنت حق الناسه من یکی که راضی نیستم ازت نمیگذرم.....
2728

موقه ازدواج هییییچ مخالفتی نداشتن تازه شادو خوشحال بودن . ب محض اینکه عقد کردیم مخالفتای شدیدشون شروع شد شددددددید ک میگم کار ب دادگاه و پاسگاهم کشید . هنوزم کوتاه نیومدن  

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .
2738

من سه سال دوست بودیم خونواده من ناراضی نبودن اخرشم فرارکردیم

من برای دخترانم آرزوی خوشبختی میکنم مادرم هم برای من آرزوی خوشبختی کرده بود ومادرش هم برای مادرم. من یقین دارم روزی دختری ازنسل ماخوشبخت خواهدشد😔😔سایه جون مامان ساغرعمرمامان دلم برای بغل کردنتون تنگ شده خدایا منکه نشد ولی دخترام وخوشبخت کن التماست میکنم خداجون.دلم براتون پرپرمیزنه 😔😔😔😔روله بی توتک تنیام له تنیایی تنیاترم وختی یادت کفم روله جورچیلگ آگرگرم😭😭روله باوتازندگیم گشتی قربانی تماشات کم روله مگر ودیدارت دل خصه بارم شادکم😢😢
موقه ازدواج هییییچ مخالفتی نداشتن تازه شادو خوشحال بودن . ب محض اینکه عقد کردیم مخالفتای شدیدشون شرو ...

مارو از ازدواج نترسونینcrying

منو توی تاپیک های باحال تگ کنید           اگر به من توهین کنید جمله کاربری شما تعلیق شده است، در صورت داشتن سوال از طریق صفحه تماس با ما اقدام نمائید را مشاهده خواهید کرد😎تاپیک خنده دار ❤  تاپیک ترسناک  
خيلي مخالف بودن ؟؟و اينكه عموت رابطش باخانوادش خوب بود؟؟

نه اتفاقا خیلییی با مادربزرگم و عمه هام جنگید خیلی حتی یمدت قهر کرد با مادربزرگم اومد خونه ما موند دوران مجردیش عمه هام خیلی بهش حرف زدن ولی انگار نه انگار

2706