2733
2734

ای خدا میگه برام اهنگ دانلود کن بفرس یک ساعته خسته شدم دیگه بالا سرم وایستاده هی میگهههههههه

چقدر سخته دوریت نفسم من توبه کردم امیدوارم توم منو بخشیده باشی🙏🙏🙏🙏🙏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من میگه فیلم دان کن نگاه کنیم اهنگ که خوبه🤣🤣🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
2738

من فکر کردم موضوع جناییه😂

خب دانلود کن دبگه

منم الان بابام اینا به خاطر قرنطینه خونه ان، هی فبلم می بینن، بعد یه فیلم زیرنویس نداره، یکی دیگه زیرنویس داره تنظیم نیست یکی فلانه یکی بهمانه، هی می گن بیا درستش کن😂

گناه دارن دبگه

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!

😐😐😐😐😑😑😑😑

منو توی تاپیک های باحال تگ کنید           اگر به من توهین کنید جمله کاربری شما تعلیق شده است، در صورت داشتن سوال از طریق صفحه تماس با ما اقدام نمائید را مشاهده خواهید کرد😎تاپیک خنده دار ❤  تاپیک ترسناک  
2706