2733
2734
عزیزم اینم باید درک کرد که االان قرن بیست و یک هست ،،،،،غارنشین که نیستیم خب طرف حتما کار بانکی ...

بنظرم بعضیا واقعادنبال بهونن برن بیرون میشه خریدارو یکبار کرد یه نفر بره بخره من خودم وسایل منزل و پوشکو خورد خوراکو یه دفعه برا ماهم گرفتم فقطم شوهرم میره من ب هیچ وجه نمیرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله متاسفانه من زمانی که از بیمارستان برمیگشتم خیابون ها خیلی شلوغ بود 

لطفا از خونه خارج نشید دوستان ما خیلی داریم سختی میکشیم فقط به خاطر شما و هیچ منتی هم نمیذارم وظیفم هست درس خوندم که به مردمم کمک کنم اما شما هم یکم با ما همکاری کنید

مراقب باشید💙

*پرستاری عشق میخواهد...ولی'کاملاعشق نیست*
2728
به درک بگیرن بمیرن خسته شدم من یکی دیگه

مرفه بی دردی شما

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2740
والا من نشنیدم همچین چیزیو بگن اتفاقا میگن زیاده و کنترل نشده مردم یجابند بشو نیسن دنبال مقصرنباشیم

عزیزم اخبار هرشب میگه سیرش نزولیه.تعداد فوتی ها هم که از صدو خورده ای تکون نمیخوره.یه عده بخاطر نون شب مجبورن برن بیرون

من خودم معلمم نمیرم سرکار حقوقم هم سرجاشه.ولی واقعا همش نگران کارگر و مغازه دار و...هستم

نمیشه که نرفت سر کار.پس مردم چی بخورن.

من الان خودم منتظرحقوق فروردینم حسابم خالیه.اون کار روزمزد چکار کنه

اخبار و نگاه کنید خیابونای رو که نشون میده بیشتر مردا هستن بیرون چرا چون مجبورم برن سرکار اون خانمهایی هم که بیرونن شاغلن فقط میخان بگن مردم الکی هستن بیرون

تصور کن ،اگه حتی تصور کردنش سخته🥰جهانی که هر انسانی🙎‍♀️🙎‍♂️تو اون خوشبخته خوشبخته...😃💙🤩💜
بله متاسفانه من زمانی که از بیمارستان برمیگشتم خیابون ها خیلی شلوغ بود  لطفا از خونه خارج نشید ...

انشااله همیشه سلامت باشین. بچه هام میگیرین داشتین بستری بشه؟؟ 

عزیزم اخبار هرشب میگه سیرش نزولیه.تعداد فوتی ها هم که از صدو خورده ای تکون نمیخوره.یه عده بخاطر نون ...

اونا ک مجبورنو نمیگم درضمن سیرش نزولی باشه هم ب این معنی نیس تموم شده اینو باید دیگ فهمید 

2706