2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

چون از الکی ت اخبار میگن سیر نزولی داریم دارو رو هیران پیدا کرد از این چرندیات

اسم کاربریم ربطی به زایمان طبیعی نداره .انقد نپرسید 😅😅😅 یک وسیله جراحی دندونه 🙄🙄🙄🙄🙄
به درک بگیرن بمیرن خسته شدم من یکی دیگه

من بابام دکتره مجبوره بره سرکار

منو توی تاپیک های باحال تگ کنید           اگر به من توهین کنید جمله کاربری شما تعلیق شده است، در صورت داشتن سوال از طریق صفحه تماس با ما اقدام نمائید را مشاهده خواهید کرد😎تاپیک خنده دار ❤  تاپیک ترسناک  
2738

برا اینکه همین روحانی میگه کارخونه ها باز باشن خب یه کارخونه با ۵۰۰ نفر کارگر باز کرده حداقل چند نفر ناقلن

خدایااا کاش دو دقیقه رگ گردنو ول کنی بیایی جلوم بشینی ببینی چمه....
چون از الکی ت اخبار میگن سیر نزولی داریم دارو رو هیران پیدا کرد از این چرندیات

والا من نشنیدم همچین چیزیو بگن اتفاقا میگن زیاده و کنترل نشده مردم یجابند بشو نیسن دنبال مقصرنباشیم

همه سرکار میرن همه محتاج پولن

بیا و اینو بفهمون بهشون

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

اونایی که نفستون از جای گرم بلند میشه ،،،،،لطف کنن همه پول جمع کنن بدن به محتاج ها و کارگرا و همه اونایی که کاسبی شون تعطیل شده 

دولت هم پول برق و گاز نگیره و هرشب دوتا نون مجانی بده دست اونایی که محتاجن،،قول میدم هیچکس بیرون نمیره 

برا اینکه همین روحانی میگه کارخونه ها باز باشن خب یه کارخونه با ۵۰۰ نفر کارگر باز کرده حداقل چند نفر ...

نه من منظورم کسانیی ک بدون توجه چون دلشون گرفته زدن بیرون بدون هیچ الزامی بیرونن شوهرم از سرکار اومده میگه برو بیرون ببین چخبره انگار ن انگار

عشق زندگیم همسرم 💑بهترین و شیرین ترین اتفاق زندگیم تویی همسر مهربانم
2706