2733
2739
عنوان

آخه خدا این همزاد شوهرم چرا منو اذیت میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 15960 بازدید | 386 پست
کجا بود چقدر گرفت؟

250گرفت کرمان بود

فلک در دفتر سرنوشتم قلم زد.چه اوقات خوشی داشتم به هم زد.الهی ای فلک چرخت نگردد،که چرخت آرزوهایم را به هم زد.....                                                   باردار نیستم مجردم تیکر رسیدن به هدفمه انشالله به زودی به هدفم خواهم رسید.😍😍😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شبا من با خودم حرف میزنم فک کن اونم بشینه روبروم بگه اره اره دقیقا این کارو بکن😂😂😂😂

لایک نکنید باتچکر مدیریت پارک💣زیاد که باشی زیادی میشی/من بد نبودم تو داری میشی/هیچ وقت این احساس بهت نمیساخت/دلم میخواستت دلت نمیساخت/زیادی خوبی کردنم تهش داستانه/واسه تو خوبی و بدی همش یکسانه/بد عادتت کردم خودم خب حقم داری خوبی که از حد بگذره ته داستانه🎵   
یا ابرفضض عاقا من بیخیالت شدم  همین الان طوطیم مرد از شانست😳😂😱

عشق دلم فک کردی من ولت میکنم😋😎

لایک نکنید باتچکر مدیریت پارک💣زیاد که باشی زیادی میشی/من بد نبودم تو داری میشی/هیچ وقت این احساس بهت نمیساخت/دلم میخواستت دلت نمیساخت/زیادی خوبی کردنم تهش داستانه/واسه تو خوبی و بدی همش یکسانه/بد عادتت کردم خودم خب حقم داری خوبی که از حد بگذره ته داستانه🎵   
2728
یا ابرفضض عاقا من بیخیالت شدم  همین الان طوطیم مرد از شانست😳😂😱

پرستو جدا میگم نظر ارسال نمیشد الان شد

دقیقابرای منم همین بود.نمیزاشت ازدواج کنم کارام همش گره میخورد

بعد از دفع ازدواج کردی؟

فلک در دفتر سرنوشتم قلم زد.چه اوقات خوشی داشتم به هم زد.الهی ای فلک چرخت نگردد،که چرخت آرزوهایم را به هم زد.....                                                   باردار نیستم مجردم تیکر رسیدن به هدفمه انشالله به زودی به هدفم خواهم رسید.😍😍😍😍😍
2740
با این چیزا شوخی نکنید چون واقعا شوخی بردار نیست برای اون دسته ادمها که پیش اومده واقعا میدونن چ خبر ...

ماهم سعی میکنیم با شوخی کردن خودمونو نترسونیم

با این چیزا شوخی نکنید چون واقعا شوخی بردار نیست برای اون دسته ادمها که پیش اومده واقعا میدونن چ خبر ...

راسته میگه واقعععععااااا سخته کلا زندگی عادیتو مختل میکنه ب مرز جنون میرسی 

عشق دلم فک کردی من ولت میکنم😋😎

اتفاقا من از اون دسته هستم که بخاطر قیافه و اندامت می خامت

حالا بیخیال ما شو

قهرمان خودت باش🍃ترو جَدِت قسم لایک نکن عاااامو🥲🥺من لایک دوس ندارم خو☹اگه لایک کردی امیدوارم یه هفته اسهال شی و هفته دوم یُبس بشی🙃🖐🤭😁آی اَم یک عدد کاربر صلح طلب🥰
آره بخداالان مسخره میکنن من مخم نمیکشه چون نمیدونن چیه به شوخی گرفتن

عزیزدلم ما فقط شوخی میکنیم ک نترسیم

2706