2733
2734
عنوان

دلم نی نی پسر میخواد🙂چیکارکنممم

599 بازدید | 53 پست

چون من از بچگی با روحیه پسرونه بزرگ شدم همبازی هام همیشه پسربودن و بازی های پسرونه نمیدونم چرا شایدم چون دختر تو فامیلمون کم بود...

الان با پسربچه بیشترحال میکنم تادختر لطفا نریزید سرم خب دوست دارم چیکار کنم‌.دوساله ازدواج کردم دوسال دیگه بچه میخوایم لطفا از تجربه هاتون بگین مرررسی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم مثل ‌‌شمام اسی، البته من برام فرق نداره شوهرم خیلی پسردوست داره،من یه راه قطعی میخوام چون یدونه بیشتر بچه نمیخواییم و نمیدونم حالا که مشکل نداریم ای وی اف میکنن دکترا یا نه؟ 

خدای خوبم ، تنها دل خوشی این روزهای من؛ مهربانی بی حد و مرز توست...
2738

روانشناس برو کمکت میکنه برای روحیه خشن

سمت کارهای هنری مثل موسیقی و نقاشی هم بری به تریج روحیت برمیگرده به اصلش

در اخر اگر جواب ندادن اینا برو ای وی اف کن 

زندگی شاید ان جشنی نباشد که انتظارش را داشتی            اما حالا که به ان دعوت شدی تا می توانی زیبا برقص Ես փնտրում եմ հին հայ ընկերներ

راه قطعی نیس مگر آی وی اف 

ولی میگن گرمیجات خوبه برای پسر باردار شدن

من همونم که دیوونه میشه برات💚💚پاسخگوی سوالات شما در زمینه موسیقی برای یادگیری بزرگسالان و کودکان 💖💖

منم یه دونه میخوام. 

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم! اما می دونم به جای دندون ممکنه دل بشکنه!!! واسه همونه که ساکت میمونم....  تماس از دست رفته!؟ههه...من از دستشون ندادم! فقط زل زدم و جواب ندادم...در ضمن تویی که داری امضامو میخونی برای داشتن یه زندگی آروم همیشه این اصل رو رعایت کن..برای خود خودت زندگی کن نه برای مردم. خوش بااااشی
2706