2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

جریمه میشی هر چند بانک مرکزی اعلام کرد از حساب ضامن ها پول برداشت نشه☹🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
2738

میتونی ندی ، تازه اگه بدون اجازه از حسابت بردارن یا از حساب ضامن ، یه سایتی اعلام کرده بانک مرکزی ، اونجا اعلام میکنی 

من که فروردین رو نمیدم ، وام بانک رسالت دارم

نه جریمه‌ای در کاره نه چیز دیگه خیالت راحت

جریمش چیه؟ دولت خودش اعلام کرد تا ۳ ماه میتونین ندین

همین منم شنیدم

جریمش اینه که ی درصدی پول باید اضاف بدی

ولی بازم فردا میتونی از بانک سوال بپرسی که مطمئن شی🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥

همه وام های قرض الحسنه تا سه ماه خواب اعلام کردن

منم اسفند ندادم قسطامو

تازه جریمه هم کنن زیاد نمیشه جریمه اش

که بعید میدونم جریمه کنن چون سه ماه فرصت دادن

خدایا شکرت، معجزه ات تمام زندگی منه 🌹🌹🌹
2706