2737
2739

من با کاهو .کالباس .سینه مرغ ریش ریش میکنم .خیارشور .گوجه .قارچ.و ابیشن  خیلی خیلی خوشمزه میشه همه عاشق سالاد ماکارونی که من درس میکنم هستن 

عشق من و بابایی منتظرتیم سالم و به موقعه بیایی تو بغل مون 😍😍😍میشه برای سلامتی نی نی م یه،صلوات مهمونم  کنی☺مر۳۰

خیارشور خورد شده مرغ و کالباس با هم ذرت سیب زمینی ابپز خوردشده

زندگی شاید ان جشنی نباشد که انتظارش را داشتی            اما حالا که به ان دعوت شدی تا می توانی زیبا برقص Ես փնտրում եմ հին հայ ընկերներ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیارشور 

کالباس

فلفل دلمه میگن خوب میشه

ذرت 

❌میخوای نصیحت کنی،به راه راست هدایت کنی،مسواک عقایدت رو تو حلقم فرو  کنی ،فضولی کنی ریپلای نکن❌احمد ذوقی بی گناه قبلی در بحث های سیاسی ترکید🤣غصه کم کم جون میگیره، دل یهو میپوسه🕶
2728
من با کاهو .کالباس .سینه مرغ ریش ریش میکنم .خیارشور .گوجه .قارچ.و ابیشن  خیلی خیلی خوشمزه میشه ...

ذرت که یادم رفت بگم 

عشق من و بابایی منتظرتیم سالم و به موقعه بیایی تو بغل مون 😍😍😍میشه برای سلامتی نی نی م یه،صلوات مهمونم  کنی☺مر۳۰

با خیارشور مرغ یا کالباس ماکارونی بعضیا مرغ ریش شده تخم مرغ سیب زمینی میریزن یسری ها گوجه خرد شده سلیقه ایه

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2738