2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نه هیشکی و ندارم من

نه اصلا ردش نکن باهاش بساز خودت آشپزی یادش بده.بگو با تلفن کمتر صحبت کنه

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.

استارتر مشکلش تلفن وآشپزیه فقط؟مشکل دیگه ای نداره؟

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
2731
سلام عزیزم خوبی❤

خداروشکر، 5تاصلوات فرستادم برا ی خوشبختی و آرامش وآبرومندیت 😘🌹😍

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 

عزیزم. چون بارداری و استراحت مطلقی خیلی حساس شدی. اون طفلی هم که چیزی نگفته.

و اما در مورد کارگرت بنطر من با جدیت باهاش حرف بزن، و عذرشو بخواه، و یا بهس بگو تا زمانی که اینجاست استفاده از موبایل مگه تو مواقع ضروری ممنوعه و تمام. درسته مجبوره کارگری کنه، اما دلیل تمیشه که مول مفت به جیب بزنه، 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

ببخشید

ولی جای کولی بازی ب استراحتت برس

البته اگه اهت منو نمیگیره

باید بگم خیلی حساسی

بفکر خودتو نی نی ات باش

یهو چشم وا کردیم دیدیم‌....دلمون واسش مثل برگای پاییزی ریخت♡                    ☆Ceeport☆                                         میتونیم خیلی قوی باشیم،میتونیم هر مسئله ای رو مدیریت کنیم،صبور باشیم،پیش بریم،کافیه ب خودت اعتماد کنی♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧
2738
شاید آخه روی زمین بودن من و نیازم به کمک یه نفر دیگه خیلی شرایط ایده آلی هست که اینطور مینویسه خسته ...

عزیزم اگر اه نمیکشی من کامنت بزارم برات 

اگر شما از ۲۵ بهمن خوابیدی 

من از ۵ دی خوابیدم تو خونه 

روزانه ۴ تا امپول و ۳ تا شیافت میزنم و کلی قرص داروی دیگه 

هم هماتوم دارم و هم جفت سرراهی و با کوچکترین تحرک ب خونریزی میوفتم 

جوری ک مجبور میشم از پد استفاده کنم 

کارگر هم ندارم ...

یعنی اینقدر خرج داروها و دکتر زیاد هست ک با حقوق ۲۴۰۰ توانایی گرفتن کارگر ندارم 

خودم و همسرم گاهی با کمک مادرم کارهامو میکنم 

ولی واقعا این حجم از حساس بودن شمارو درک نمیکنم 

چون اوضاع من از شما واقعا بدتر هست ...

تازه من بچه اولم هست ...و تجربه یک سقط هم داشتم 

برای این بارداری تا مرگ رفتم و برگشتم 

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋

چقدر  حساسی. 

منو توی تاپیک های باحال تگ کنید           اگر به من توهین کنید جمله کاربری شما تعلیق شده است، در صورت داشتن سوال از طریق صفحه تماس با ما اقدام نمائید را مشاهده خواهید کرد😎تاپیک خنده دار ❤  تاپیک ترسناک  

عزیزم میدونم بار داری حساسی اما چیز خاصم نگفته ....بیخیال بخدا اگه جای من بودی چی میگفتی یع بار عکس گذاشتم یکی بهم کلی تهمت زد فش داد بعدم گفت خیلی زشتی هر چی از دهنش در اومدبارم کرد ....بیخیال

کاربری دست دو نفره♥️🤝
2706