2733
2739
عنوان

دیشب سراین دعوا شد بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 1532 بازدید | 83 پست
اره یعنی من چشم دیدن اینو ندارم که تو یخچالشون بزارن درحالیکه رسیدیم مامانش گفت کره و سبزیارو یخچال ...

جواب بده انقد خونه ی تو تو مضیقه بودم که خودتم فهمیدی برا پنیر و کره مجبورم بیام خونه بابات خوشا ب غیرتت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه مسخره بعضی مردا شورشو در میارن. مدافعین حقوق آقایون و اونایی ک میگن باید کوتا بیاین ببینم الان چی ...

خخخخ اره بخصوص اونایی که خودشون زنداداش دارن وتوهم دارن داداششون ازدستشون رفته  

2728

هردوتون لج دارین

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
عزیزم‌ معلومه جلو همسرت وای میسی ولی بعدش کوتاه میای...این بدترین کاره..اگه یه حرفی میزنی تا آخرش با ...

دقیقا.اسی بدترازمن زودکوتاه میادحتی زمانی که اشتباه ازطرفه مقابلش باشه.

2738
حرف میزنی پاش واستا اول گفت وسایل بدم مادرم گفتی بده  همونو تا ته میرفتی فردا دوباره همون لیس ...

گفتم بده نمیام زنگ زد گفت بردارید بعدش گفت ببر حموم بریم منم گفتم ماشین میگیری جوابی نداد

من بودم میکفتم به تخممخودت تو خرج میوفتی 

تخمدان منظورته دیگه😂😂😂😂

در ساحل ماسه ای با خدا قدم میزدم به پشت سرم نگاه کردم جایی که از خوشیها حرف زده بودیم دو ردپا بود و جاهایی که از سختیها حرف زده بودیم جای یک رد پا بود به خدا گفتم:در سختیها کنارم نبودی؟ خدا گفت:آن رد پایی که میبینی من هستم ؛در سختیها تو را به دوش میکشیدم!!!! خدایا عاشقتم تنهام نذار😍😍😍😍😍😍😍😍

من بودم نمیرفتم مجبور بود دوباره بخره اسی کار تو اشنباه بوده عین ندید بدیدا برا چارتا چیز پاشدی با اون حالت رفتی 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
آخه دختر منم یه جوره که یا باید بهش نگی جایی میریم اگه گفتی باید بری وگرنه خونه عزا خونه میشه

ببین شوهرت خیلی بچس، ی بار دمشو قیچی کن تا حساب کار بیاد دستش

أه

الهی تو نظر کن به دلم حال دلم خوب شود
2706