2733
2734
عنوان

دیشب سراین دعوا شد بیاید

1532 بازدید | 83 پست

دیروز بع3روز خونه نشستن و سر کارنرفتن شوهرم که با صاحب کارش قهر کرد و بحثشون شده با کلی منت کشیدن و گفتن به شوهرم لیست دادم دستش گفتم برو بگیر سر مادرشم دردمیکردگفت شیاف دیکلوفناک بده ببرم منم دادم ولی گفتم بهش نری بشینی خونه مامانت برو اول بگیر بیار خونه بعد برو اونجا.اقا رفته یه چندتا وسایل که 200تومن بیشتر نشده رو خریده رفته گذاشته خونه مامانش بعد زنگ زدم گفتم کجایی گفت دارم میرم یه جا کار دارم میام منم فکر کردم نگرفته بعدش میره میگیره میاد.اومد خونه دست خالی گفتم وسایلا کو گفت خونه مامانمه گفتم چرا نیاوردیش گفت حاصرشید بریم اونجا اومدنی میاریم منم خوشم نمیاد بگیره ببره اونجا نشون بده.منم حالم خوب نبود روزدوم پری بود درد شکموکمر داشتم از طرفیم دخترم کرم صورتو به موهاش زده بود یعنی اینجوری بودما🥴گفتم نمیتونم بریم وضعیتم خوب نیست گفت نری زنگ میزنم میگم وسایلارو بردارند برا خودشون گفتم بگوزنگ زد به مادرش گفت

چی خریده بود  

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اه اه من نمیدونم شوهرا چرا اینطورین اه اه واقعا اه

خدایا تو فقط نظر کنی به من کافیه 🌈❤️. یه دختر دارم شاه نداره 🩷🩷💖 👧🏻.   سپاس یزدان دختر ایرانیم ،از نژاد تیره ساسانی ام ، به کوروش به آرش به جمشید قسم ، به نقش و نگار تخت جمشید قسم ، یگانه پرستم ، اهورایی ام ، ز بد گوره های جهان عاری ام ،به کردار و پندار نیکومندم ، شاه ایران دختر کوروش منم 
2728
2738

که وسایلا برا خودتون و اینا بعد نمی‌دونم چی گفت مامانش قطع کرد.منم گفتم ماشین میگیری حال را رفتن ندارم خونشون 10دقیقه راهه پیاده.رفتیم بریم گفت من نگفتم ماشین میگیرم منم گفتم نگیری دیگه خونه مامانت نمیام گفت نیا 

ای بابا ازدست این مردا چه اخلاق بدی براچی میبره نشون میده درک نداره وضعیتت خوب نیست نمیتونی بری؟براچی اصلن برده اونجا اخه منکه مادرشوهرم یه شهردیگست راحتم

شادباش...این دشمنتوغمگین میکنه👍🏼😎

وای خیلی حرصم گرفت

میشه واسه باز شدن بخت خواهرم و همه ی جوونا یه صلوات بفرستین😘                                                   هرکی تو امضاش گفته صلوات بفرستین واسش صلوات می فرستم فقط اعلام نمی کنم
2706