2733
2739
عنوان

کارگر دارین تو خونه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4507 بازدید | 145 پست
آره دیگه.چ اشکالی داره.تازه علاوه بر دستمزد غذا و میوه و لباس و خیلی چیزای دیگه هم میشه بهشون کمک کر ...

اره پدرم چند تا کارگر تو کارگاهش داره ب خدا علاوه بر محصولاتشون عیدی و لباسو اینا هم بشون میده 

دقیقا  شما فک کن طرز تفکر همه ی ماها این بود بده ی ادم بیاد برامون کار کنه شان انسانیش میاد پا ...

ن اصلا من این نظر را ندارم من اصلا مخالف نیستم فقط میگم هواشون را داشته باشیم خوردشون نکنیم بعضیا عقده ای اند و حرکات و رفتاری میکنن ک ادم واقعا خجالت میکشه از انسانیت میگم ک دوستم چندین سااااال بود کمکی داشت توی خونش ولی احدی نمیدونست و خیلیی بهش احترام میذاشت بعضیا حتی جوری رفتار میکنن ک انگار بدبخت کثیفه و بیماره سفره جدا براش میندازن یا خیلی رفتارهای زشت من حرفم اینه شخصیت هیچکس را بخاطر شرایطش زیر سوال نبریم

دوست عزیزم هموطن تو خونه موندن علاوه بر اینکه برای سلامتی خودمونه وظیفه هم هست.کی گفته فقط نماز خوندن و روزه گرفتن جز وظایفه بخدا بیرون رفتنت حق الناسه من یکی که راضی نیستم ازت نمیگذرم.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من نگفتم نگیرن ک گفتم فقط شرافت و انسانیت کسی را زیر سوال نبریم

من بدم عایا؟کجای حرفم بد بود ؟کدوم قسمتش ب شما این حسو داد

موافقم ک اون کارگری هم ک میاد خونت ادمه عرور داره 

همینجا گفتن خانمی هست ک حتی کیفشم اون کارگره میاره من حالم از این چیزا بهم میخوره در حد احتیاج روزانه یه انسان ی ربات ی ماشین باشه ک بهم کمک کنه همین چون منم ادمم گاهی ب استراحت با خیال راحت نیاز دارم گاهی دلم میخواد بدون دلشوره ک وای نهارم مونده تمیز کاریم مونده ب خودم برسم ب تفریحم برسم با بچم بازی کنم همین 

من بردم عایا؟کجای حرفم بد بود ؟کدوم قسمتش ب شما این حسو داد موافقم ک اون کارگری هم ک میاد خونت ادمه ...

واایی گلم من ‌ک گفتم چون زیاااد دیدم از این تاپیک ها گفتم من عذر میخوام

دوست عزیزم هموطن تو خونه موندن علاوه بر اینکه برای سلامتی خودمونه وظیفه هم هست.کی گفته فقط نماز خوندن و روزه گرفتن جز وظایفه بخدا بیرون رفتنت حق الناسه من یکی که راضی نیستم ازت نمیگذرم.....
2731
واایی گلم من ‌ک گفتم چون زیاااد دیدم از این تاپیک ها گفتم من عذر میخوام

چرا عذر خواهی گلم 

گفتم ک حالم بهم میخوره از کسی ک غرور کسیو ب خاطر نیاز مالیش خرد کنه 

خواستم بدی کلام خودمو بدونم کجاشه چون واقعا منطورم اون چیزی نبود ک شاید ب شما این حسو بده

خوب اون خانم بنده خدا ادم نیست؟؟یکم استراحت کنه؟؟یکم با بچش خوش باشه بازی کنه بدون اینکه استرس بگیره ...

یعنی مادرای ما به اندازه کافی به ما نرسیدن؟یا مشکل الان اینه که تن پروری زیاد شده؟تازه مادر من پرستار بود ولی از خونه زندگیش گل میبارید.قبول کن اینا همش بهانست 

چقدر خوب اینجوری ن تو خسته میشی و اونم ی کاری داره برا اینکه در قبالش میحتاج زندگیشو تامین کنه 

آره دیگه منم به بقیه برنامه هام میرسم .اونم با همین حقوق کمک شوهرشه داره دخترشو آبرومند عروس میکنه. 

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
2738
یعنی مادرای ما به اندازه کافی به ما نرسیدن؟یا مشکل الان اینه که تن پروری زیاد شده؟تازه مادر من پرستا ...

ن عزیزم بهانه نیست شاید گل باریدن شما با ما فرق کنه دوم بچه های این دوره زمونه واقعا فرق دارن با قدیم پسر من الان مشکل دقت و تمرکز داره باید باهاش کار کنم ولی داءم خودم تو استرسم وای نهارم موند وای ظرفام موند کابینتارو دستمال نکشیدم فلان کارو نکردم 

و دوم از نطر شما همه چی اوکی بوده باید با مادرتون حرف زد ک دلش میخواسته شاید لحظه ای بدون دغدغه ب فکری با شما یا همسرش خوش باشه 

در ضمن ی زن ماشین نیست و ادم و روح و جسم داره همون ماشینم گاهی ب تعمیر و استراحت نیاز داره چ برسه جون ادمیزاد