2737
2734
عنوان

کارگر دارین تو خونه؟؟

4507 بازدید | 145 پست

مث این فیلما 😂

اذیت نمیشین داءم یکی تو خونس حریم شخصیو اینا؟؟

و اینکه چ حسیه هر روز صبحانه نهر شام یکی حاضر میکنه میاره میبره میشوره 

تو خونه کار میکنید در کل؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اره دارم ۵ تا😎😎😎😎😎✌✌✌🤣🤣🤣✌✌

😋😋بزنید رو متن آبی تماشا کنیدکبوتر با کبوتر چیپس با ماست😋..دروغ میگه طرف خوشکل تراز ماست😳‼...تو این دنیای مرموز مجازی🤒🚫...که نه پیداست کی دزده کی قاضی🤒‼..که اکبر توش شده مهسا وتینا😳⁉️...بتول خانم شده فرزاد وسینا😳⁉️..کامنت و لایک و پست و چسب بینی🤣...تو هر برنامه مجبوری ببینی😂..طرف داره نخ قالی میریسه😳‼...کامنت داده یه هفته س انگلیسه😳‼..طرف بیش از یه سال یار با ماست🥵🤒..میگفت سولمازه و شکل پریهاست😆..پریشب تازه فهمیدم که اقاست😳‼...کبوتر با کبوتر چیپس با ماست                                                                  
2728

من یه دوست دارم یکی داره

کاامل اونجاست حتی تو مهمونی ها هم میارش گاهی

خودش دست به هیییچی نمیزنه!

با هرچه عشق نام تو را می توان نوشت...با هرچه رود نام تو را می توان سرود...بیم از حصار نیست که هر قفل کهنه را...با چشم های روشن تو می توان گشود
2738

همیشگی نه ولی گاهی اوقات برا تمیزکاری اره , خوشم میاد همیشه باشه اما با شوهرم توافق نداریم من میگم خانم مسن اون میگه خانم جوون   البته میدونم شوخی میکنه وگرنه چشاشو درمیاوردم

این کارگر ک ازش صحبت میکنید آدمه با هزار تا آرزو 

دوست عزیزم هموطن تو خونه موندن علاوه بر اینکه برای سلامتی خودمونه وظیفه هم هست.کی گفته فقط نماز خوندن و روزه گرفتن جز وظایفه بخدا بیرون رفتنت حق الناسه من یکی که راضی نیستم ازت نمیگذرم.....

هفته ای یبار میاد..چون شاغلم اصلا نمیرسم..😊

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2706