2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دختر من رفلاکس داشت. شب کامل می خوابید. روزها خواب عمیق نداشت و بی قراری می کرد، اگر روی پام تکونش میدادم دو سه ساعت کامل می خوابید. 

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
2738
خوابش تو روز خوب بود؟ بیقرار بود ینی؟ ریفلاکس چجوری بود میشه علائمشو بگی

اره خواب روزش خوب بود،وقتی بیدار بود همش جیغ و گریه،شیر زیار بالا میاورد شاید روزی ۱۰ یا ۱۵ بار،من دیدیم خیلی بالا میاره بردم دکتر اون تشخیص داد

رفلاکسشو دکتر تشخیص داد؟ چه علائمی داشت ک گفتن ریفلاکسه

بله. گاهی پنیرک بالا میاورد. گریه می کرد ولی با گریه کولیک فرق داشت. و اینکه تو نوزادیش به خاطر جوش رو صورتش دکتر بردم که گفت حساسیت داره و به احتمال زیاد رفلاکس آلرژیک(البته مدفوع بلغمی و قرمزی مقعد هم داشت) . مهم ترین علامتش هم که تاییدش کرد  امتناع از شیر خوردن در بیداری بعد از دو ماه و نیمگیش بود. 

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
بله. گاهی پنیرک بالا میاورد. گریه می کرد ولی با گریه کولیک فرق داشت. و اینکه تو نوزادیش به خاطر جوش ...

من پسرم دو ماه و نیم داره شیر خودمو میخوره الهی شکر خوابشم خوبه فقط پنیرک بالا میاره جیش و پی پی هم خوب و عادیه فقط پنیرک بالا میاره نمیدونم ریفلاکسه یا ن. وزنش دو ماهگی 5 کیلو بدو تولد 3 کیلو

2706