2752
2739
عزیزم نمیشه به کاربرها گفت این تاپیک رو نزنن چون به هر حال طفلکی ها تحت فشار روحی قرار میگیرن و نیاز ...

مشکل همینه درد ودل فقط بارشو زیادمیکنه درد ودل سودی نداره میتونن گریه کنن تاخالی بشن بنفع خودشونه ب تحریردر نیارن چون تکرارش اونوذهن قویترمیکنه مث حفظ ی عبارت تومدرسه ک هی تکرارمیکردیم

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

منم میخونم واسه فضولی و اینکه اطلاعات بگیرم اینجور مردا چجورین یا چی میشه این کارو میکنن ترسیدم الان 

پیش بیا! پیش بیا! پیشتر!                                         تا که بگویم غم دل بیشتر                                          دوست ترت دارم از هرچه دوست.                               ای تو به من از خود من خویشتر.                               دوست تر از آنکه بگویم چقدر.                                    بیشتر از بیشتر از بیشتر
والا هرچی رو مثبت فکر میکنی اتفاق نمیوفته دیگه مخم ترکید😐

مقاومتتوبذار کنار ب معنای واقعی توکل کن ن اون توکلی ک یادمون دادن

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪
2731
منم میخونم واسه فضولی و اینکه اطلاعات بگیرم اینجور مردا چجورین یا چی میشه این کارو میکنن ترسیدم الان ...

منم از رو کنجکاوی  اخه نبایدم چشم و گوش بسته بمونیم ک  ویژگیهای مرد خائن میخام بدونم و اینکه پسرای نسل جدید چطورن

منم میخونم واسه فضولی و اینکه اطلاعات بگیرم اینجور مردا چجورین یا چی میشه این کارو میکنن ترسیدم الان ...

منم همین بودم فقط تجسم میکردم ولی سرم اومدتازه متوجه شدم چقدبرنامه های مجازی یواشکی داشت بعداز دوساعت انکاروحاشاکردک مهم نیس تقلا کردنش برای برگشت نظرمن 

منم از رو کنجکاوی  اخه نبایدم چشم و گوش بسته بمونیم ک  ویژگیهای مرد خائن میخام بدونم و این ...

باور کن الان ترسیدم

پیش بیا! پیش بیا! پیشتر!                                         تا که بگویم غم دل بیشتر                                          دوست ترت دارم از هرچه دوست.                               ای تو به من از خود من خویشتر.                               دوست تر از آنکه بگویم چقدر.                                    بیشتر از بیشتر از بیشتر
منم از رو کنجکاوی  اخه نبایدم چشم و گوش بسته بمونیم ک  ویژگیهای مرد خائن میخام بدونم و این ...

نیازی نداری ب شناختش چرا باید بدونی اشکال بشراینه ک توهرچیزی فک میکنه بایدسرک بشه وقتی قراره فقط خوبیهابیان سمتت چرامیخوای بدونی مزه بدی چیه

منم همین بودم فقط تجسم میکردم ولی سرم اومدتازه متوجه شدم چقدبرنامه های مجازی یواشکی داشت بعداز دوساع ...

ای بابا😔

ای بابا  من خدای توکلم  مامانم دیگه شاکیه از دستم

اشتباه میکنی خدای توکل نیستی فکرمیکنی ک هستی اگ بودی این حرفونمیزدی

مشکل همینه درد ودل فقط بارشو زیادمیکنه درد ودل سودی نداره میتونن گریه کنن تاخالی بشن بنفع خودشونه ب ...

دیگه اون لحظه دست خودشون نیست شوک بزرگی رو دارن تحمل میکنن تسلطی رو ذهنشون ندارن حتما هم گریه می کنن و دوست دارن حرف بزنن مخصوصا با کسایی که همدردشون هستن شاید امیدی پیدا کنن ... در هر صورت این ما هستیم که باید تصمیم بگیریم بخونیم یا نه و نمی تونیم چه اینجا چه جاهای دیگه دیگران رو محدود کنیم به خاطر خودمون چون ادمها متفاوتن

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
منم همین بودم فقط تجسم میکردم ولی سرم اومدتازه متوجه شدم چقدبرنامه های مجازی یواشکی داشت بعداز دوساع ...

عزیزم ازونور قضیه هم ببین داستانو  شایدم چشم و گوشت باز شد اینجا  فهمیدی بهتره ک

من جدا شدم نه بر اثر خیانت

اما کاملا موافقم

حتی اعصاب من رو هم به هم می‌ریزه

من سعی میکنم نرم

اما این تاپیک آخری که بعد بیست سال بهش خیانت شد رو رفتم. چقدرم فکرمو درگیر کرد. آخرشم که طرف برگشت سر خونه و زندگیش. 

یکی هم تاپیک استرس آور دیشب

آخرشم الکی سر و تهش هم اومد و بدهکارم شدم

دیگه به خودم قول دادم اینطور تاپیکای نرم

واقعا رو آدم تاثیر می‌ذاره ضمن اینکه احتمال زیاد بعضیهاشونم سرکاری هستن