2737
2739

سلام بچهامن اینجاگاهی میخوندم تاپیکای خیانتوی درصدم فکرنمیکردم اونی ک ده سال ادعای عاشقی داشت خیانت کنه.پریشب متوجه شدم ازبس تودنیای خودم کشیدمش ازبس خوندم اینجاازمدارش خارج بشیدتاپیکهایی ک شریک متعهدومسئولیت پذیردارن بخونید

البت دیدم وسط همچنین تاپیکهایی کسی ک خیانت دیده میاد آه وناله و کلا مسیرتاپیکومنحرف میکنه.

نی نی یارها مدیرسایت خواهش میکنم جلوی موج منفی رو بگیرید

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪

من نمیخونم این تاپیک ها رو 

این قدرت جذبه چیه؟تو من خییییلی قویه کافیه یبار رو یه چیز منفی تمرکز کنم سریعا میاد سراغم 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 

موافقم شدید

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من نمیخونم این تاپیک ها رو  این قدرت جذبه چیه؟تو من خییییلی قویه کافیه یبار رو یه چیز منفی تمر ...

بیا توی تاپیکی که لینکش توی امضام هست، متوجه میشی قانون جذب چیه و چطور کار میکنه.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
2738

عزیزم نمیشه به کاربرها گفت این تاپیک رو نزنن چون به هر حال طفلکی ها تحت فشار روحی قرار میگیرن و نیاز به درددل پیدا میکنن .. این بقیه هستن که باید ببینن اگه توان مدیریت ذهن و روح ندارن اصلا وارد این تاپیک ها نشن تا خدای نکرده اذیت نشن

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
بیا توی تاپیکی که لینکش توی امضام هست، متوجه میشی قانون جذب چیه و چطور کار میکنه.

درموردش خوندم عزیزم 

ولی تو من رو‌چیزای منفی کار میکنه رو‌مثبتا هرچی تمرکز میکنم اتفاقی نمیوفته😂😂😂

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 
یعنی چون ما تا پیک خیانت می خونیم مردا خیاننت میکنن عجبااا

نه عزیزم ولی شما روی هر چیز مثبت و منفی تمرکز کنی و سمتش بری جذبش میکنی

یه وقتایی شاید شوهر اون خانومی که تایپیک خیانتو میخونه خیانت نمیکنه ممکنه خود اون خواننده تایپیک خیانت کنه حتی

دوست دارم زندگی روووو😍😍😍

بعضیا درد و دل میکنن از رو ناراحتی میگن .من دختر عمو خودم خیانت دیده هی بهم میگه حواست به شوهرت باشه میگم نه محسن ایجور نیس ایکار میکنه او کار میکنه میگهدشوهر منم ای کارا میکرد خیلی اعصابم از دستش داغون شد.کلا از زندگیم حذفش کردم.

رو طرز فکر ادمم اثر میزاره🤐

خدایا شکرت منم مادر شدم خدا هدیه هید و سالگرد ازدواجم و داد.خدا حونم عاشقتممم😍😍.۹۸/۱۲/۲۹تستم مثبت شد.ازمایش خونمم مثبت.خدایا شکرت بعد ۱ سالو ۸ ماه😍😍😍😍😍

راست میگی عزیزم ولی من وسط تاپیکهای شاد هم دیدم که میان اینا رو میگن یا به کسی که خوشبخته میگن خوش بحالت 

پس عاقلانه ترین کار اینه که کلا از زندگی مشترک نه حرفی بزنید نه چیزی بخونید

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2706