2737
2739
عنوان

اونهایی که لتروزول خوردن

142 بازدید | 18 پست

اینماه از روز ۳ تا ده روزی ۳ تا خوردم اونم فمارا که لتروزول خارجیه اما بخاطر کرونا و تعطیلیها نتونستم امپول ازادسازی بزنم

دبروز بیستم سیکلم بود چون‌پهلوم خیلی درد داشت و من فکر میکردم کلیه مه رفتم سونو گفت توی تخمدان چپ یک کیست ۴۳ میل!!

حالا سوال من اینه

شمایی که لتروزول خوردید فقط باهاش یک تخمک داشتید یا چندتا؟

ممکنه فولیکولهای دیگه ایی هم تولید کرده باشه و فقط همین یکی کیست شده باشه؟

سلام عزيزم من يبار لتروزول خوردم امپولم نزدم كلي دردايي عين قاعدگي داشتم نااميد شدم بسكه بيبي چك زدم سونوگرافي گفت سنگ مثانه ديده ميشه اصلا زخامت رحم اينارو متوجه نشده بود بعد چند روز ازمايشم مثبت شد و الانم يك ماه خورده ايي ديگه پسرم دنيا مياد ان شالله 

و اينكه كلوميفن فقط كيست سازه لتروزول عاليه ....

💠والَّذِي هُوَ يُطْعِمُنِي وَيَسْقِينِ * وَإِذَا مَرِضْتُ فَهُوَ يَشْفِينِ💠
سلام عزيزم من يبار لتروزول خوردم امپولم نزدم كلي دردايي عين قاعدگي داشتم نااميد شدم بسكه بيبي چك زدم ...

تبریک‌میگم حدیث جان 

والا دیروز سونو تمام کلیه ها مثانه رحم ...رو چک کرد گفت همه سالمن و فقط یک‌کیست فولیکولی توی تخمدان چپته

با لتروزول چندتا فولیکول داستی ؟همراش هاش ام جی و ... زدی؟

ضخامت رحم رو روز ۲۱ گفت برای من ۹ هست

من همه ی بی بی چکهام تا الان‌منفی شده دیگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام عزيزم من يبار لتروزول خوردم امپولم نزدم كلي دردايي عين قاعدگي داشتم نااميد شدم بسكه بيبي چك زدم ...

عزیزم منم الان شرایط شما رو دارم ده عدد لتروزول خوردم اما این ماه به دلیل کرونا ترسیدم بزن آمپولhcgبزنم .به نظرت خودش آزاد میشه فولیکول؟؟؟شما چند عدد خوردین

۱۰ساله منتظر اومدن نی نی هستم 
تبریک‌میگم حدیث جان  والا دیروز سونو تمام کلیه ها مثانه رحم ...رو چک کرد گفت همه سالمن و فقط ی ...

اخه عزیزم من اصلا گفتم که امپول نزدم و احتمالا همون کیسته کیسه بارداریته زود نمیتونن تشخیص بدن برام پیش اومد چند بار واقعا حتی این بارم گفتم که گفت سنگ داری گفتم باردار نیستم گفت نه پنج روز بعدش از مثبت شد 

💠والَّذِي هُوَ يُطْعِمُنِي وَيَسْقِينِ * وَإِذَا مَرِضْتُ فَهُوَ يَشْفِينِ💠
منم این ماه خوردم ولی سونو‌ نرفتم از موعدم گذشته الان از شدت درد از خواب بیدارشدم انگار میخام پریود ...

عزیزم منم ازموعدم گذشته.. دردایی داشتم ک تواوج خواب بیدارمیشدم اینقدمسکن خور دم ک نگو... دیرو آزدادم مثبت بود... ان شالله ک شماهم بارداری

من تو همین سایت خوندم که لتروزول خارجی احتیاج به آمپول آزاد سازی نداره . خودش آزاد میشه..من شش ماهه اقدامم سه ماهش لتروزل ایرانی مصرف کردم که متاسفانه هر سه بار تبدیل به کیست شده با اینکه روز سیزده رفتم سونو اما نکته قابل توجه اینه که این کیست ها نیاز به درمان خاصی ندارن و معمولا با شروع پریود دفع میشن برای من که اینطور بوده تا حالا البته سایزش کمی کوچکتر از کیست شما بود

تیکر به نیت باردار شدن خواهرم 😍🤗😍انشالله واقعی بشه 
2740
عزیزم منم الان شرایط شما رو دارم ده عدد لتروزول خوردم اما این ماه به دلیل کرونا ترسیدم بزن آمپولhcgب ...

منم این ماه لتروزول خوردم 10 تا..... آمپول هم نزدم،البته دکتر گفت آمپول نزنی بهتره،چون آمپول نمیذاره فولیکول رشد طبیعی خودش رو بکنه،حالا منتظرم ببینم نتیجه چی میشه؟

عزیزم منم ازموعدم گذشته.. دردایی داشتم ک تواوج خواب بیدارمیشدم اینقدمسکن خور دم ک نگو... دیرو آزدادم ...

وای تو رو خدا؟؟؟😍😍😍😍😍 خدا از دهنت بشنوههه

مامان دو قلوها 👶👶
وای تو رو خدا؟؟؟😍😍😍😍😍 خدا از دهنت بشنوههه

اره عریرم... امروزم ان شاالله میخوام برم سونو

اینم بگم 20روزازموعدم گذشته بود قبلش هرچی بی بی زدم منفی بود.. دیگه رفتم که امپول بزنم بلکه پری بیاد.. قبلش شانسی بی بی زدم ک +شد

اره عریرم... امروزم ان شاالله میخوام برم سونو اینم بگم 20روزازموعدم گذشته بود قبلش هرچی بی بی زدم م ...

مبارک باشه گلم ..تو رو خدا برا منم دعا کن 

تیکر به نیت باردار شدن خواهرم 😍🤗😍انشالله واقعی بشه 
2706