2733
2739
عنوان

سونو گرافی هفته 6 بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 203 بازدید | 27 پست
نه انشاالله که نی نی ت سالمه بنظرم نرو بزار ۸هفته بعصی دکترهاالکی ادمو میترسونن

باشه گلم ممنون😍😍😍😍

جانِ مادر خوش اومدی به زندگیمون❤👣میشه واسه سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستی؟

منم تقریبا توی ۵ هفته م ولی فردا میخوام برم سونو که اصلا چک کنم ببینم مشکلی نباشه یه وقت...اگه خدای نکرده مشکلی باشه تا سن بارداری پایینِ فکری کرد

قلب من از صدای تو چه عاشقانه کوک شد❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی جان برو نترس من الان ترس دارم ۸هفته صدای قلبشو نشنیدم ولی گفتن مشکلی نیست دوباره بیا منم نرفتم که امروز از بهداشت زنگ زدن به شوهرم وگفتن چرا نیومده خدای نکرده اگه مشکلی پیش بیاد مسئولیتش با خودتونه ک نمیایید منم فردا میرم بنظرم برو عزیزم نترس توکلت بخدا ترس نداره ازمایش وسونو تازه خدای نکرده مثلا دارم میگم ویتامین یا عفونت یا چیزی باشه سریع میفهمن ودارو میدن بنظرم اصلا الکی نترس برو که بعدا دیر بشه ترس داره نه الان 

گلم اگر درد غیر طبیعی یا خونریزی و لکه بینی نداری برا چی باید بترسی؟؟؟

خارج از رحم خیلی دردناکه و همراه با لکه بینی و خونریزیه

اگر میخوای نگران نشی تو ۷ یا ۸ هفته برو چون ممکنه قلبش دیر تشکیل بشه بهت استرس وارد بشه

خدایا شکرت بابت گل نازی که به من و همسرم هدیه دادی❤️🤲🏻خدای بزرگ و مهربون دامن همه ی منتظرا رو سبز کن و شب نخوابی با نی نی رو بهشون بچشون🤲🏻😏🤪🤩😍
2728
منم تقریبا توی ۵ هفته م ولی فردا میخوام برم سونو که اصلا چک کنم ببینم مشکلی نباشه یه وقت...اگه خدای ...

دکتر منم به این دلیل گفت بیا والا نمیدونم چیکار کنم دو دل شدممممم

اسی جان برو نترس من الان ترس دارم ۸هفته صدای قلبشو نشنیدم ولی گفتن مشکلی نیست دوباره بیا منم نرفتم ک ...

ممنون عزیزم پس میرم خدا خودش داده بچمو خودشم مواظبشه و قلبش میزنه انشالله دیر یا زود😍

ممنون عزیزم پس میرم خدا خودش داده بچمو خودشم مواظبشه و قلبش میزنه انشالله دیر یا زود😍

فداتشم عزیزم برو نترس ترس نداره فقط ازمایش وسونو هست که اونم برای خودت ومخصوصا جنین از الان میفهمن زبونم لال طوریش نباشه من شنیدم کسی نرفته وبعد بچه اش به مشکل خورده برو عزیزم ..برا منم دعا کن فردا میرم ۸هفته ک رفتم ونشنیدم قلبم داشت میزد بیرون واینم بگم تاکیید کرد دوباره بیا ولی من خودم به خاطر این مریضی لعنتی نرفتم اره خدا خودش هواشونو داره انشالله نی نی تو سالم بغل بگیری وصالح وقدمش برات خیر وبرکت باشه عزیزم 

2738
فداتشم عزیزم برو نترس ترس نداره فقط ازمایش وسونو هست که اونم برای خودت ومخصوصا جنین از الان میفهمن ز ...

انشالله صدا قلب قشنگشو میشنوی عزیزم تا دوازده هفته وقت هست

نمیدونم چیکار کنم😭😭😭😭😭گفت پرونده برات تشکیل باید بدم و چک کنم خارج رحمی نباشه و چند قلویی یا تک ...

عزیزم علائمت چیه من درد پریودی دارم همش سینه هام نوکرش حساسه 

الهم صل علی محمد وال محمد.ذکر زیاد موجب ارامش دل است
عزیزم علائمت چیه من درد پریودی دارم همش سینه هام نوکرش حساسه 

سینه هام خیلی درد میکنه خیلی کم پیش میاد درد پریودی در حد چند ثانیه،و تهوع