2737
2734
عنوان

سونو گرافی هفته 6 بارداری

203 بازدید | 27 پست

سلام بچه ها من امروز رفتم تو شش هفته دکترم گفته دو روز دیگه برم سونو برای چک کردن وضعیت،(منظورش سونو قلب نبود)بنظرتون برم؟یا اگه برم استرس میگیرم فقط؟

جانِ مادر خوش اومدی به زندگیمون❤👣میشه واسه سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرم یکم دیرتر برو۷هفته یا۸خوبه نکنه دیر قلبش تشکیل بشه کلی استرس میکشی

ساعت دنیایی من کوک است بالبخندتو                                     صبح رابیداری چشم توتعیین میکند❤💑❤
2728
من ک هشت هفتمه نرفتم هنوز خ میترسم

نمیدونم چیکار کنم😭😭😭😭😭گفت پرونده برات تشکیل باید بدم و چک کنم خارج رحمی نباشه و چند قلویی یا تک قلویی چک بشه

بنظرم یکم دیرتر برو۷هفته یا۸خوبه نکنه دیر قلبش تشکیل بشه کلی استرس میکشی

خب بتام پایین بود گفت چک کنم خارج رحم نباشه،پرونده میخواد تشکیل بده چیکار کنم😭😭

2738
من ۶ هفته ۲ روز رفتم قلبش تشکیل شده بود ولی برای بعضیا تا ۸ هفته تشکیل نمیشه میخوای صبر کن دو هفته د ...

بی بی چکت کی مثبت شد؟آزمایشت کی؟

نمیدونم چیکار کنم😭😭😭😭😭گفت پرونده برات تشکیل باید بدم و چک کنم خارج رحمی نباشه و چند قلویی یا تک ...

هفته هشت همه اينايي كه گفتي چك ميشه 

اگه زود بري ممكنه هنوز قلب قابل رويت نباشه و اذيت شي

من پسرم ۹هفته قلبش تشکیل شد کلی استرس کشیدم از ۶هفتگی تا ۹هفتگی ۳بار سنو دادم ازبس استرس کشیدم نگو

ساعت دنیایی من کوک است بالبخندتو                                     صبح رابیداری چشم توتعیین میکند❤💑❤
من پسرم ۹هفته قلبش تشکیل شد کلی استرس کشیدم از ۶هفتگی تا ۹هفتگی ۳بار سنو دادم ازبس استرس کشیدم نگو

پس یعنی نرم دیگه؟اگه خارج رحم باشه تا اون موقع مشکل پیش نمیاد؟

نه انشاالله که نی نی ت سالمه بنظرم نرو بزار ۸هفته بعصی دکترهاالکی ادمو میترسونن

2706