2737
2739
عنوان

پریود کیا این ماه اینجوری بود؟

546 بازدید | 26 پست

من همیشه پریود طبیعی و منظم داشتم

اما این ماه برای اولین بار پریودم بصورت لکه بینی و کمی خون سیاه بود و 6 روزه تمام شد

بی بی چک هم استفاده کردم منفی بود

کسی اینجوری نبوده؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من این ماه انقدرر استرس داشتم هنوز پریود نشدم

منم از استرس سه روز دیدتر شدم .همیشه قبلش جوش میزدم سینه م درد میگرفت این دفعه برعکس هیچ علایم پریود نداشتم همش میترسیدم حامله باشم نکه این چند وقتم قرنطینه بودیم .خداروشکر امروز شدم

2731

خیلی ها مشکلات مشابه داشتن
الان چند روزه تو سایت میبینم ،فک کنم از استرسه

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
منم از استرس سه روز دیدتر شدم .همیشه قبلش جوش میزدم سینه م درد میگرفت این دفعه برعکس هیچ علایم پریود ...

من مجردم ولی ماه های دیگه از استرس زودتر پریود میشم . این ماه دیر تر دارم میشم . دقیقااا هیچ علائمی هم ندارم

2740

با این تفاسیر میترسم چند روز دیگه جز علائمه کرونا ثبت بشه😂

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗