2733
2739
شپش ربطی به تمیزی اینا نداره عزیزم خودتو ناراحت نکن از کسی گرفته یا مسجدی چیزی که فضای عمومیه رفته ...

اها بعد سس مایونز بزن همزمان شونه ی دندونه ریز ازینا که ارایشگرا دارن به موهاش بزن

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گرفتم چند بارم زدم موثر نبوده..😭

عزیزم شامپو مخصوص بگیر رشکارو از موهوش با ناخن جدا کن رو بالشتی وملافه هارم با ابجوش بشور یابزار بجوشه یک هفته رعایت کن ازبین میره فقط رشکا یا تخما باید حتما باناخن جداشه مدام با شانه دندانه ریز شلنه بکش روغن زیتونم بزن

دیگران راببخش...حتی وقتی متاسف نیستند بگذارحق با انهاباشداگراین ان چیزیست که به ان نیازمندند برایشان مهربفرست وخاموششان کن خودت رابه کوته فکری گره نزن این سلامت روانت راازتومیگیرد۰

سلام اصلا اصلا بچه 2ساله تحمل نمیتونه بکنه شامپو و سرکه رو نزن ها چشماش میسوزه گناه داره من رو دخترم که موهاش تا کمرشه 3سالشه دایلیس گرفتم زدم خوب برد همه رو ولی اگه پیدا نشد روغن زیتون بزن و نیم ساعت بزار بمونه بعد یه شونه فلزی که تو دیجی کالاهم میفروشن مخصوص شپشه راحت مثل شونه بکش رو موهاش دستمال کاغذی هم دم دستت باشه هربار که شونه می‌کنی بمال به دستمال کاغذی و دستمال کاغذی که همه طرفش پرسد بنداز تو کیسه فریزر درشو ببند اصلا اصلا هم کوتاهی نمیخواد موی دخترارو کوتاه نکنید تورو خدا من خودم آرایشگرم ولی بااینحال موی دخترمو نزدم وهروقتم بگیره با اینکار به راحتی می‌ره 

2742
اها بعد سس مایونز بزن همزمان شونه ی دندونه ریز ازینا که ارایشگرا دارن به موهاش بزن

روغن زیتون و سرکه هم خوبه

کلا چیزای لیز

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!

دختر منم چند روزه فهمیدم شپش داده از دختر عمه هاش گرفته

شوته اول ببر حموم شامپو شپس بزن بعد بیا بیرون با شونه مخصوص شپش ۴۵ تومن داروخونه بخر  دو روزه شپشاش نابود میشه اینقد این شونه عالیه که باور نمیکنی محاله بتونی تو یه روز یا دور روز موهاش با دست پاک کنی

من براش خوراکی میزارم کارتونم میزارم با طونه توش میکشم شپش ها لای شونه گیر میکنک

حتما قبلا شامپو شپش بزن شپش بمیرن با شونه رشکا در بیار

من از دیروز بیش از ۱۰۰ تا یا ۱۵۰ تا رشک در اوردن

خودمم گرفتم ازش تو شهر غریب کسی نیست سرم پاک کن با همین شونه دارم موهام تمیز میکنم

2738
باید نزاری اکسیژن بهشون. برسه این روش خیلی موثره روغن زیتون زیاد رو سرش بریز با مشکلات سرش رو ببند ت ...

این دوستمونم درست میگه این کارای خیلی موثره

دیگران راببخش...حتی وقتی متاسف نیستند بگذارحق با انهاباشداگراین ان چیزیست که به ان نیازمندند برایشان مهربفرست وخاموششان کن خودت رابه کوته فکری گره نزن این سلامت روانت راازتومیگیرد۰
دختر منم چند روزه فهمیدم شپش داده از دختر عمه هاش گرفته شوته اول ببر حموم شامپو شپس بزن بعد بیا بیر ...

مال دختر من کمه کلا سه تا شپش زنده گرفتم..اما خیلی دلم میسوزه براش😭😭😭

اللهی شکککرت
دختر منم چند روزه فهمیدم شپش داده از دختر عمه هاش گرفته شوته اول ببر حموم شامپو شپس بزن بعد بیا بیر ...

عزیزم شما که کسی نیست جدا کنه سرکه اسپری کن روموهات یه ساعت بمونه بعد برو حمام با شانه ریز شونه کن بعدم نرم کننده بزن بازم شونه کن سرکه باعث میشه رشکا ازموها جداشن نرم کننده مو هم لیزشون میده پایین

رشک هیچی از بینش نمیلره من روغن دایلیس شامپو هگور پارسال ۱۲۰ خریدم گفت رشک میکشه ولی رشکم نکشت

رشک فقط باید جدا بشه

تو حموم خواستی بیاریش بیرون نرم کننده بزن که رتحت شونه بشه

خود شپش هم شامپو شپش

سرکه و و اسفند اینا سرو خیلی میسوزنه

چند بار باید این کار وبکنه 

دو بار در هفته بکن اینکارو سس زدی با انگشتات یا با شونه موهاشو شونه بزن شپشا با سس برن

السلام علیک یا بنت رسول الله❤️خدایا مواظب دخترم باش❤️
2706