2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مهد نمیره؟یه دکتر پوست مو میگفت شپش از بوی خوب و تمیزی خوشش میاد سریع میفته تو موها،موهاشو بزن یا لو ...

ن فقط دو سه با ب موهاش روغن نارگیل زدم..نکنه ب خاطر اون اومده

اللهی شکککرت
2728

شپش ربطی به تمیزی اینا نداره عزیزم خودتو ناراحت نکن

از کسی گرفته یا مسجدی چیزی که فضای عمومیه رفته

کچل کنی که خیلی بهتره

اگرم نخواستی شامپوی مخصوص داره میفروشن

سس مایونزم به موهاش بزنی زود تر خوب میشه

از اون شامپو خودتونو باقیه اعضای خانوادم حتما بزنید درمان شپش خانوادگیه 

اینا نتیجه ی دختر یه مربی بهداشت بودنه😅

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!
گرفتم چند بارم زدم موثر نبوده..😭

اصلا کوتاه نکنی  حیف موهاش 

شونه مخصوص شپش  بخر فرق راست بازکن موهاشو برو توحمام شانه کن یا روغن بادوم تلخ بریز یا شامپو لطیفه شانه کن اگه زنده داشت همونجا روشانه با ناخون بکش  ک باز قاطی مو نشه

هربارمیکشی شونتو زیر اب ببر چند روز پشت سرهم انجام بده همش میره  توافتاب هم تخماشو دربیار از موهاش حتما 

موهاشو تیکه تیکه با شونه ی کنار شامپو باحوصله شونه کن و شپش هارو بادوتاناخنات  بترکون و مهم اینکه تخمشونم نزدیک ریشه به تارمو میچسبه اونارم باید یکی یکی جداکنی بترکونی روزی دوسه بار بکن و هفته ای دوبار باشامپو بشور انشاالله زود میره سرمنم افتاده بود پدرم دراومد بیجاره بجه

خدا و دیگر هیچ🌹
2740

تخم شپش باید از بین ببری.شونه های تیزی هست شونه ضد شپش مدام با اونا شونه کن تخم ها باز بشن.شامپو ضد شپش طبق  دستور دکتر داروخانه بزن .به چشمش تماس نداشته باشه.ده دقیقه بذار رو سر بمونه.هر روز بشور.

و اینکه شپش به شدت واگیر داره .خودتونم مراقب باشید .از شونه.بالش و حوله مشترک استفاده نکنید

شب براش سس سفید بزن بعد با یه مشما بپوشون سر بچه رو ،،صبح ببرش حمام و شامپو نرم کننده بزن براش و با شونه دندانه ریز شونه کن براش ،،اون تخم های کوچیک رو باید روزی چند بار مو هاش و چک کنی و از سرش در بیاری ،،چون اگر حتی یه دونه تخم داخل سرش باشه دوباره تبدیل میشه به شپش و روز از نو و روزی از نو،،،اگر هم دختر گلت چون کوچولو اجازه نمیده مو هاشو بگردی بهتره براش خوب کوتاه کنی عزیزم

عالیه روشت منم امتحان کردم 

فداتم من آبجیم گریه میکرد دیدم فایده نداره با اینکه حال خودم خوب نیست باردارم بردمش حمام دقیقن همین روش رو انجام دادم طفلی هی میگف خاله اینا چیه میریزه گناه داشت بعد گفتم هیچی خاله همه بچها همینجورن گفت خودتم بچگی بودی گفتم اره دلم سوخت انقد بعد از اونروز به ابجیم گفته اونشبی ک خاله بردتم حمام انقد راحت خابیدم ودیگه تا الان تمیزه خداروشکر       

🔺درمان قطعی کرونا با داروی ضد شپش سر ⁉️

▫️محققان استرالیایی دریافته‌اند داروی ایفرمکتین قابلیت نابودی ویروس مرگبار کرونا را دارد. آنها دریافتند این داروی ضد شپش سر موجود در سرتاسر جهان می‌تواند طی ۴۸ ساعت ویروس کرونا را در آزمایشگاه بکشد.

▫️این مطالعه محققان دانشگاه موناش نشان داده است که یک دوز از داروی مذکور می‌تواند جلوی رشد ویروس SARS-CoV-۲ را که عامل بیماری کووید-19 است، در کشت سلولی بگیرد.

▫️دکتر "کایلی وگتاف"(Kylie Wagstaff) محقق این مطالعه گفت: ما دریافتیم که حتی یک دوز از این دارو می‌تواند ظرف 48 ساعت آر.ان.ای ویروسی را حذف کند و به طور موثری کلیه مواد ژنتیکی ویروس را از بین ببرد و حتی ظرف 24 ساعت هم کاهش قابل توجهی در آر.ان.ای ویروس ایجاد کرد.

▫️در حالی که نحوه عملکرد این دارو بر ویروس هنوز مشخص نیست اما قدم بعدی دانشمندان این است که دوز مناسب آن برای انسان راتعیین کنند و اطمینان حاصل کنند که دوز مورد استفاده در شرایط آزمایشگاهی برای انسان بی‌خطر است.

▫️دانشمندان پیش‌بینی می‌کنند تا آزمایش این دارو روی انسان احتمالا یک ماه طول خواهد کشید.

▫️ایفرمکتین یک داروی ضد شپش سر تایید شده از سوی سازمان غذا و داروی آمریکا است که پیشتر در شرایط آزمایشگاهی روی از بین بردن ویروسهای HIV، زیکا و آنفلوآنزا نیز موثر بوده است/ ایسنا

سکوت میکنم بگذار حرف ها اینقدر یکدیگر را بزنند تا بمیرند...
2706