2737
2739
اره کارفرما زیرش پره ب چپشم نیس حقوق اسفندو ندادن  موندیم تو خرج

میشه بپرسم شما چقدر حقوق میگیرید

میدونم امشبم از خواب میپرم 😥 از گریه تا سحر خوابم نمیبره😭 این زنده موندنه؟ هه 😏 بازنده موندنه!!! بی دوست زندگی مرگ از تو بهتره ..‌‌‌. اون رو برو داره پرواز میکنه 😇 میبینمش هنوز از پشت پنجره🎇 هی دست تکون میدم🙆‍♀️ هی داد میزنم😣 اون سنگدل ولی هم کوره 🙈هم کره🙉 حتی اگه من از این عشق بگذرم🏃‍♀️ قلب شکستم 💔 از حقش نمیگذره☹ هه... دوران گیجی و سرگیجگیت گذشت محکم بشین دلم این دوره آخره😇

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

یه سال جلسه میزارن برا پول پوشک بچم نمیشه

میددنم واقعا سخته خدا کمکتون کنه ایشالله

میدونم امشبم از خواب میپرم 😥 از گریه تا سحر خوابم نمیبره😭 این زنده موندنه؟ هه 😏 بازنده موندنه!!! بی دوست زندگی مرگ از تو بهتره ..‌‌‌. اون رو برو داره پرواز میکنه 😇 میبینمش هنوز از پشت پنجره🎇 هی دست تکون میدم🙆‍♀️ هی داد میزنم😣 اون سنگدل ولی هم کوره 🙈هم کره🙉 حتی اگه من از این عشق بگذرم🏃‍♀️ قلب شکستم 💔 از حقش نمیگذره☹ هه... دوران گیجی و سرگیجگیت گذشت محکم بشین دلم این دوره آخره😇
2731
با اضاف کاری سه تومن

اضافه کاریاشون چقدره ساعت کاریشون چند تا چنده؟ 

همسر من تازه استخدام شده قبلا مغازه داشت جمع کرد ساعت ۷ تا ۴ تایم اداریشون پنجشنبه هام تا ۱۱ ۲ تومن میشه😶

اضافه کاریاشون چقدره ساعت کاریشون چند تا چنده؟  همسر من تازه استخدام شده قبلا مغازه داشت جمع ک ...

شوهرمن از سه تا هفت اضا کاریه هرشش روز یه بارم سه روز تعطیلن

2738
شوهرمن از سه تا هفت اضا کاریه هرشش روز یه بارم سه روز تعطیلن

عه چ خوب کارش چیه