2737
2739
عنوان

قرص تلفست کی خورده خواهش میکنم جواب بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 11214 بازدید | 32 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو این اوضاع جرعت نکردم برم دکتر ...فقط دمنوش خوردم جورواجور

خب پس اگر دکتر ننوشته به هیچ عنوان نخورررر 

اصلا تلفست نباید سر از خود خورده بشه

دمنوش اویشن یعنی اویشنی که خودت دم کنی نه تی بگتی اماده نباشه 

خودت دم کن اون معجزه میکنه

طبعتون اگر گرم اویشن کم مصرف کن 

خب پس اگر دکتر ننوشته به هیچ عنوان نخورررر  اصلا تلفست نباید سر از خود خورده بشه دمنوش اویشن ...

خودم علفشو دارم دمنوش درست کردم خوردم زیاد ... امروز خواهرم گفت برا سرفه آلرژیک  اصلا خوب نیست وتشدیدش می کنه... چه می دونستم بخدا افسرده شدم 

2731
خودم علفشو دارم دمنوش درست کردم خوردم زیاد ... امروز خواهرم گفت برا سرفه آلرژیک  اصلا خوب نیست ...

نه عزیزم اصلا همچین چیزی نیست 

به خواهرتون بگین که با مطلب علمی بیاره و بگه اینطور 

بنده دانشجو طب سنتی هستم . 

این مطلب که فرمودید هیچ کجا ثبت علمی و طبابتی نشده عزیز

[QUOTE=131216483]نه عزیزم اصلا همچین چیزی نیست  به خواهرتون بگین که با مطلب علمی بیاره و بگه اینطور  بنده ...[/QUOTE

اما اگر خونریزی در ایام عادت ماهانه بعد از خوردن اویشن زیاد تر میشه مصرف نکنین و بجاش از رزماری استفاده کنین 

و اینکه اویشن مسکن هم هست 

برای سردرد هلی تنشی ، عصبی ، و گوارشی بسیار بسیار مفید 

کلا خاصیت مسکنی و کورتنی داره

نه عزیزم اصلا همچین چیزی نیست  به خواهرتون بگین که با مطلب علمی بیاره و بگه اینطور  بنده ...

خواهرم پرستاره ... عزیزم شما بغیر از اویشن برا این سرفه ها چیزی سراغ ندارید ؟ اینجا دوستان گفتن پنیرک دم کن یکی گفته اسطوخودوس با ختمی بخور نمی دونم چکار کنم..

خواهرم پرستاره ... عزیزم شما بغیر از اویشن برا این سرفه ها چیزی سراغ ندارید ؟ اینجا دوستان گفتن پنیر ...

اینایی که دوستان گفتن هم عالیععه 

عزیزم طب پزشکی از طب اسلامی و سنتی کامل فاصله میگیرن و به هیچ عنوان قبولش ندارن 

اما طب سنتی یه طب اعتقادی باید بهش اعتقاد داشت با زور نمیشه به کسی گفت که مصرف کنن 

هرجور خودتون میدونید😘😍😘😍

انشالله  سلامت باشید

2738

ببین اگه بتونی آنلاین از یه متخصص ریه مشورت بگیری عالیه،،فوق تخصص ریه به من بخاطر همین سرفه طولانی ،،قرص مونت لوکاست روزی یکی و دوتا اسپری دهانی داد،،ونتالکس اسمشه بنظرم،ک حتی به بچه هم میدن،،مشورت کن بعد بگیر

من منم 
من نمیدونستم آویشن بده خیلی خوردم بدتر شدم ...میشه اسم اسپری را بگید

اسپری سالبوتامول

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
اسپری سالبوتامول

دکتر برای پسرم مونته لوکاست هم تجویز میکنه برای حساسیت و سرفه خوبه

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
2706