2703
2553

سلام بچه ها من یه ماهه سرفه خشک آلرژیک  دارم بعضی روزا بهترم بعضی روزا اینقدر سرفه می کنم که تا استخوان قفسه سینم درد میگیره خیلی دمنوش خوردم و فایده نداشت تب و لرز و گلو درد ندارم کلافه شدم ...کسی بوده قرص تلفست  خورده باشه برا سرفه و نتیجه گرفته باشه 😓

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
عزیزم من نخوردم شنیدم خیلی خوبه... شما هم سرفه داشتید ؟ جواب داد براتون؟

بعله من اسم دارم 

تلفست سه چهار روز اول با خوردنش سرفه ها بدتر میشه چون داره اثر میزاره بعدش اروم میشی 

قرص خوبیه اما بشدت عوارض داره یکیش اینه که پریود رو یا منظمن میکنه یا دردناک یا خون رو تیره تیره میکنه و ....

بعله من اسم دارم  تلفست سه چهار روز اول با خوردنش سرفه ها بدتر میشه چون داره اثر میزاره بعدش ا ...

وای یا علی من خودم همین جوری مشکل خونی دارم پس نباید بخورم ... سرفه های شما هم خشک بود؟  من دیگه قفسه سینم درد گرفته😓

وای یا علی من خودم همین جوری مشکل خونی دارم پس نباید بخورم ... سرفه های شما هم خشک بود؟  من دیگ ...

آسم کلا سرفه های خشک داره 

نه نه به مشکل خونی شما مربوط نمیشه یعنی اثری نمیزاره 

دکتر ریه براتون نوشتع؟!

تو این یه ماه خیلی دمنوش آویشن خوردم ... حالا فهمیدم اشتباه می کردم

اره اصلا نخور، من پسرم سرفه های حساسیتی میکنه یه مدت بهش میدادم تا اینکه متوجه شدم شبایی که دمنوش یا جوشونده ی اویشن‌میخوره تو خواب خییلی بیشتر سرفه میکنه ولی وقتی نمیدم بهش راحتتر میخوابه

و اینکه اصلا نارنگی و توت فرنگی و بادمجون و اینا نخور، اینجور سرفه ها یه کم زمان میبره خوب بشه نباید خوراکیای محرک بخوری

اسپری هم خوبه بگیری از داروخانه

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
2706