2737
2734
یخورده  بری دیوار قیمت ها میاد دستت اگه یخورده خودت هم زرنگ باشی...

من خرید و فروش موبایل میکنم.

ولی کلا گفتم برا کسی که بلد نیست شروعش سخته.

جهنم همون زندگی اجباری با احمق های اطرافه...                                                                               بحث اول انسانیت چیه؟اینه که به سلیقه همه احترام بزاریم.طرف با حجابه،به تو ربطی نداره.بی حجابه،به تو ربطی نداره.تتو داره،به تو ربطی نداره.چاقه،به تو ربطی نداره.قیافش کجه،به تو ربطی نداره.به همه باید احترام بذاری.             

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من قبل گرونی ها با پولم اپارتمان خریدم چند ماهی هم هست با پولام طلای دست دو میخرم حدودا تا حالا ۳۰ ...

عزیزم میشه بگی طلای دست دوم از کجا‌گیر میاری

من دنبال طلام ولی هیچا نیست

تازه الانم ک بخاطر کرونا نمیشه جایی رفت

خدایا شکرت❤🌿مهم نیست که چقدر تحصیل کرده ای ، چقدر با استعدادی یا چقدر ثروتمندی ، نحوه رفتارت با دیگران خود همه چیز را راجع به تو می گوید..التماس دعا دارم🌹
2742
کلی دعا کردم انگار خداهم دیگه منو نمی بینه. بخاطر 30 تومن ناقابل خونه ای که با چنگ و دندون نامزدم پو ...

بخدا منم اینقد دعا کردم،هزارتا چله برداشتم،نذرای مختلف کردم ولی انگار نه انگار،شوهر بدبختمم داره تو شرکت جون میکنه.

آیت الله بهجت:گشتیم و گشتیم ذکری بالاتر از صلوات پیدا نکردیم.
2738
بخدا منم اینقد دعا کردم،هزارتا چله برداشتم،نذرای مختلف کردم ولی انگار نه انگار،شوهر بدبختمم داره تو ...

انشاالله خدا کمک کنه😔

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
اهان بعد چ مدت زمان اینقدر سود میاد سرش.ببخشید خیلی سوال پرسیدم

مونده به خودتون مثلا الان یه موتور هست الان بفروشیم با ۴ تومن سود ولی تابستون با ده تومن سود   ....

مونده به خودتون

💖💖خدایا شکر💖
داخل دیوار هم سرچ کنین بیت کوین مشاور زیاد هست آموزش میدن رایگان. ولی برای خرید اعتماد نکنید.

بهشون اعتمادی نیست ☹️

خدایا کمکم کن سال دیگه اینموقع هیچ دغدغه فکری نداشته باشم آمین
بهشون اعتمادی نیست ☹️

منم گفتم فقط برای کسب اطلاعات خوبه.

جهنم همون زندگی اجباری با احمق های اطرافه...                                                                               بحث اول انسانیت چیه؟اینه که به سلیقه همه احترام بزاریم.طرف با حجابه،به تو ربطی نداره.بی حجابه،به تو ربطی نداره.تتو داره،به تو ربطی نداره.چاقه،به تو ربطی نداره.قیافش کجه،به تو ربطی نداره.به همه باید احترام بذاری.             

کارهای عقدمو میکردم

دوست عزیزم هموطن تو خونه موندن علاوه بر اینکه برای سلامتی خودمونه وظیفه هم هست.کی گفته فقط نماز خوندن و روزه گرفتن جز وظایفه بخدا بیرون رفتنت حق الناسه من یکی که راضی نیستم ازت نمیگذرم.....
2706