2737
2739
عنوان

سقط جنین در ۹هفتع

| مشاهده متن کامل بحث + 2621 بازدید | 40 پست
سعیمو میکنم اخه اومدم اینجا نظرارو خوندم یکم ترسیدم درباره وایسادن قلبو اینا نوشتن یه دفعه انگار دلش ...

خب تو الان نباید بخونی این چیزارو عزیزم.استارتر هم که این تاپیک رو زده بخاطر این بوده که کساییکه شرایط خودش رو داشتن باهم بیان تجربه هاشونو بگن به هم.شماکه بارداری جات اینجا نیس.میدونی چقد همین.استرس واسه بچت بده در حق بچت بخاط کنجکاوی خودت ظلم نکن

خدایا تودلیم رو سپردم به خودت.دوستان واسه سلامتی تودلیم و اینکه سروقت به دنیا بیاد ان شاءالله یه صلوات بفرستین سابقه یه زایمان تو 26هفته دارم که بچم نموند.
کلا من چون ویار ندارم سر اون بچم گفتم اینم ندارم بعد یهو خونریزی کردم رفتم دکتر گفت ک مرده

برعکس من سربچه اولم میارداشتم اما اینو اصلا هیوی ویارو ایناندارم

به راحت نفسی،رنج پایدار مجوی....😔                                 شب شراب نیرزد به بامداد خمار....🤪 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دقیقا  مثل تو شدم   ۴ سال پیش  اونم با ای واف   شوه بودم  .   تمام ...

آخی عزیزم

انشالله خدا جای سوختش رو برات سبز کنه 

تیکر داری  الان بارداری؟

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖
خب تو الان نباید بخونی این چیزارو عزیزم.استارتر هم که این تاپیک رو زده بخاطر این بوده که کساییکه شرا ...

اره حق با شماست نباید میومدم این تاپیک کلا کنجکاوی راجش اشتباه بوده از استارترم عدر میخوام اگه حرف بدی زدم خدا خودش مواظب همه ی نی نیا هستش ایشالا همه باردارا نی نیاشون سالم و سلامت به دنیا بیاد

دختر گل مامان خوش اومدی به زندگیم😘😘😍😍
2731
آخی عزیزم انشالله خدا جای سوختش رو برات سبز کنه  تیکر داری  الان بارداری؟

نه  عزیز 

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2740