2737
2734
عنوان

سقط جنین در ۹هفتع

| مشاهده متن کامل بحث + 2621 بازدید | 40 پست
بچه من دو ۸ هفته سقط شد  از همون هفته ۵&۶کمر درد داشتم ولی خونریزی و مشکلی نداشتم  ت ...

منم دقیقا  مثل تو شدم   ۴ سال پیش  اونم با ای واف   شوه بودم  .   تمام  حسرتم اینه که   نباید سونو واژینال میکرد دکتر  احمقم

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
ولی خب ریسک و احتمالش خیلی کمه که بچه اینجوری شه مگه زایمان زودرس بگیره ادم.و الا جا بچه محکم محکمه

اخه تو ۱۹ هفته هستم براش استرس دارم میترسم البته تو سونو گفتن سالمه وزنشم طبیعیه ولی چه کنم استرسم دست خودم نیست😢😢

دختر گل مامان خوش اومدی به زندگیم😘😘😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای جدی؟جنسیتشم تشکیل شده بود؟دیدی؟

ن۶هفته بود رشدش متوقف شده ولی من چون بعد از دوماه یلا فهمیدم مرده تو شکمم خیلی اذیت شدم میگن چسبیده بود دکی سنو گفت اگه بیشتر از این بزاری نمیفته دیگه منم دیگه همون روز عصر رفتم شیاف خریدم دکترم برام گذاشت تو مطب یکی تو واژن یکی زیر زبون وقتی تو واژنم گذاشت ی خراشی ب کیسه زد تا زود بیفته ازهمون موقع ک خراشید کیسمو دردام شروع شدن یعنی روی تخت بودم هنوز بعدش دیگه دردا شروع شدن تااینکه دفع شد

اخه تو ۱۹ هفته هستم براش استرس دارم میترسم البته تو سونو گفتن سالمه وزنشم طبیعیه ولی چه کنم استرسم د ...

اصلا به سقط و این چیزا فکر نکن از بارداریت لذت ببر 

به راحت نفسی،رنج پایدار مجوی....😔                                 شب شراب نیرزد به بامداد خمار....🤪 
2731
اخه تو ۱۹ هفته هستم براش استرس دارم میترسم البته تو سونو گفتن سالمه وزنشم طبیعیه ولی چه کنم استرسم د ...

اگه بچت رو میخای سالم بغل بگیری به این چیزا فک نکن ازت خاهش میکنم بخاطر بچه تو شکمت فکرای خوب بکن.

خدایا تودلیم رو سپردم به خودت.دوستان واسه سلامتی تودلیم و اینکه سروقت به دنیا بیاد ان شاءالله یه صلوات بفرستین سابقه یه زایمان تو 26هفته دارم که بچم نموند.
بچه تو پنج ماه ک خیلی ضعیفه دووم میاره؟

نه عزیزم من اول 7ماه زایمان کردم بچم.نموند

خدایا تودلیم رو سپردم به خودت.دوستان واسه سلامتی تودلیم و اینکه سروقت به دنیا بیاد ان شاءالله یه صلوات بفرستین سابقه یه زایمان تو 26هفته دارم که بچم نموند.
ن۶هفته بود رشدش متوقف شده ولی من چون بعد از دوماه یلا فهمیدم مرده تو شکمم خیلی اذیت شدم میگن چسبیده ...

چجوری نفهمیدی؟علائم ویارت مگه قطع نشده بود؟

به راحت نفسی،رنج پایدار مجوی....😔                                 شب شراب نیرزد به بامداد خمار....🤪 
2740
اصلا به سقط و این چیزا فکر نکن از بارداریت لذت ببر 

سعی میکنم فک نکنم ولی بعضی وقتا نمیشه هرچند میدونم استرس بیخودی براش ضرر داره

مث من منم ۹هفته ام با کلی بدبختی و کش وکش

شما ک اینو میگی پس میای اینجا میخای از سقط برات بگن ک استرست بیشتر بشه 

بسپار ب خدایی ک ب خاست خودش ای بچه رو بهت بخشیدی و ازش بخاه برات نگهش داره 

مطمئن باش اگر این بچه تو شکم شما قرار باشه ب دنیا بیاد زمین و زمان جم بشن نمیتونن ی تار از موی سرش کم کنن 

استرسو بریز دور 

هیچ اتفاق بدی تو بارداری قرار نیس بیافته و بارداری هممون قراره ب بهترین نحو پیشبره و بسلامتی شادی نی نی هامون بغل کنیم 

الهی امین 

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖
اگه بچت رو میخای سالم بغل بگیری به این چیزا فک نکن ازت خاهش میکنم بخاطر بچه تو شکمت فکرای خوب بکن.

سعیمو میکنم اخه اومدم اینجا نظرارو خوندم یکم ترسیدم درباره وایسادن قلبو اینا نوشتن یه دفعه انگار دلشوره گرفتم

من یک مه پیش بی بی مثبت شد ازمایشم دادم ۱۰۰شد بتا روز موعد.اما هیچ علائم دیکع ای ندارم نمیدونم چرا.همش شک دارم میگم نکنه اصلا حامله نباشم

2706