2410
2553
عنوان

سقط جنین در ۹هفتع

2537 بازدید | 40 پست

اگر تجربه ای خدای نکرده دارین میشه بگین ؟چجوریه ؟درد داره یانه؟چرا سقط شد

به راحت نفسی،رنج پایدار مجوی....😔                                 شب شراب نیرزد به بامداد خمار....🤪 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من با قرص سایتوک سقط کردم درداش مثل درد زایمان نیستن شبیهشه ولی کمتر اما تا وقتی ک بیفته درداشو داری اینم بگم ک خیلی درد داشت با شیاف من نزدیک بود بمیرم بخدا خیلی اذیت شدم چون هم مرده بود تو شکمم خیلی وحشتناک بود

2714

بچه من دو ۸ هفته سقط شد 

از همون هفته ۵&۶کمر درد داشتم ولی خونریزی و مشکلی نداشتم 

تو هفته ی ۷بی احتباطی کردم و شب بعدش افتادم ب لکه بینی 

رفتم سونوگرافی برام سونو واژینال انجام داد و گفت مشکلی ندارع و‌قلبش مرتب میزنه و سالمه 

وقتی برگشتم خونه لکه بینیم شد خونریزی و با اینکه کلی دارو و شیاف استفاده کرده بودم ولی بخاطر بی اختیاطیم بچه کنده شده بود و یه هفته بعد با دردی وحشتانکتر از درد زایمان ک هر لخظه احساس میکنی الانه ک بمیری جنین و نیم ساعت بعدش جفت اومدن دفع شدن 

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖
من با قرص سایتوک سقط کردم درداش مثل درد زایمان نیستن شبیهشه ولی کمتر اما تا وقتی ک بیفته درداشو داری ...

وای جدی؟جنسیتشم تشکیل شده بود؟دیدی؟

به راحت نفسی،رنج پایدار مجوی....😔                                 شب شراب نیرزد به بامداد خمار....🤪 

ای خدا بدترینوچیز دنیاس😔😔😔😔من ۱۵هفتگی سقطزکردم قلبش ایستاد..درد زایمان داشتم ازز۷صبح شروع شد تا ۸شب  قرص نخوردم رفتم بیمارستان فک کنم تو سرم چیزی ریختن    کیسه ابم پاره شد افتاد😭😭😭😭

بماند که میشد کنارم بمانی؛نماندی😢بماند ک کار دلم را ب حسرت کشاندی😔
یه سوالوقتی سه ماهه اولت تموم شده هم امکان سقط هست؟ 

اره عزیزم ولی اگه از 5ماه به بالاباشه باید زایمان کنی دیگه بهش نمیگن سقط

خدایا تودلیم رو سپردم به خودت.دوستان واسه سلامتی تودلیم و اینکه سروقت به دنیا بیاد ان شاءالله یه صلوات بفرستین سابقه یه زایمان تو 26هفته دارم که بچم نموند.
وااای بچه هامنم میترسم من الان ۱۱هفته ام ولی خیلی میترسم باکلب دردسرباردارشدم

مث من منم ۹هفته ام با کلی بدبختی و کش وکش

یه سوالوقتی سه ماهه اولت تموم شده هم امکان سقط هست؟ 

ولی خب ریسک و احتمالش خیلی کمه که بچه اینجوری شه مگه زایمان زودرس بگیره ادم.و الا جا بچه محکم محکمه

خدایا تودلیم رو سپردم به خودت.دوستان واسه سلامتی تودلیم و اینکه سروقت به دنیا بیاد ان شاءالله یه صلوات بفرستین سابقه یه زایمان تو 26هفته دارم که بچم نموند.
2706