2737
2739
عنوان

تورو جون عزیزترین کَستون بیاین کمکم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 1232 بازدید | 85 پست
مثل برادرشوهر آشغاله منه مطمین باش زن هم بگیره باز به این حرفاشو رفتاراش ادامه میده تا میتونی باید ا ...

خدا لعنتشون کنه خدا از روی زمین بردارع هر کسی رو که اینطوریع منو ک داغون کرده دلم خونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایشالله کرونا بگیره از دستش راحت بشید اخه اینم شد بچه  وای خدا منع میکنم حالا سر خودم میاد خدا ...

ما که شانس نداریم،اگه کس دیگه الکی هم مارو نفرین کنه میگیره،ولی ما بدبختا با دل شکسته هم نفرین کنیم میخوره وسط ملاج خودمون😐😐😐😫😫😕😕

آیت الله بهجت:گشتیم و گشتیم ذکری بالاتر از صلوات پیدا نکردیم.
2731
دو سه شبه ک اونجا خوابیدیم پدرشوهرم بار زده با تریلی برادرشوهرمم شبا دیر میاد مادرشوهرم میترسه گفتن ...

خوب شما تو حال بخوابید اون بره تو اتاق مگه واجب هرشب تو بغل هم باشین

این کاربری سومه چرا تعلیق میشم 🤔🤔🤔🤔🤔
2738
خدا لعنتشون کنه خدا از روی زمین بردارع هر کسی رو که اینطوریع منو ک داغون کرده دلم خونه

توحالا وضعیتت خوبه من سالهاست که با این آشغاله حسود تویه ساختمون دارم زندگی میکنم فقط باید آدم حسابش نکنی و جلوش آفتابی نشی وگرنه از روی شخصیته نداشتش حرفایی میزنه که حتی نمیتونه آدم جوابشو بده هر چند خدا جوابشو داره میده 

عزيزم فكر نكنم منظور مادرشوهرت از تنها نموندن اين بوده كه تو بري اونجا همون پسراش باشن كافيه شما اصلا چرا خودت سبك ميكني بري چندشب پشت هم اونجا بخوابي !؟تازه عقدي هنوز عجله نكن عروسي كه بگيري اينقدر كنار هم بخوابي كه خسته شي ،بعدش مگه تقصير شوهرت چي بوده كه فحشش دادي؟؟

استاتر در اینکه رفتار برادرشوهرت خیلی زشت بوده شکی نیست، ولی شما هم میدید خونه انقدر کوچیکه نباید شب با شوهرت اتاقو اشغال میکردی کار شما هم زشت بوده

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی

این آدم ن آدم سالمی ن عادی

وس نباید دم پرش بشی ک در امان باشی

اصلا خونه اونا نرو

نامزدم هستید لزومی نداره حتما شبا کنار هم بخوابید

تا عروسی کنید تموم شه

سری ک درد نمیکنه دستمال نمیبندن

ارزش و جایگاهت با درگیر شدن با اینطور آدمها پایین میارید

2706