2733
2734
عنوان

خانمای گل و باسیاست بگین من چکار کنم با همسرم و خانوادش

| مشاهده متن کامل بحث + 1262 بازدید | 110 پست
برا حرف زدن با همسرت از هیچ واسطه ای استفاده نکن حتی خواهرت ،خودت حرفاتو بزن 

حرفامو گوش نمیده ده بارم بهش بگم پشت گوش میندازه .ولی اگ خواهرم بهش بگ سریع انجام میده

مرا عهدیست با جانان💏😍
ببینین من کاملا سنتی ازدواج کردم .نامزدهم نبودیم .۴ ماه ک عقد کردم هرماه دوهفتش سرکارع . اونجا هم اص ...

با اون دو هفته سره کارش کاری نداشته باش دو هفته که خونس وقت بزار باهاش صحبت کن حل میشع این قضیه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ببین میدونم این طرز فکری که دارم بهت میگم شاید به نظرت رویایی باشه!ولی آخرش یه مثال درباره خودم میار ...

جای اینکه برادر معتاد ترک داده بشه، براش متادون خریداری شده و بهش داده شده

بعد شماهم فکرکردید ثواب کردید ب همسر گفتید ب روش نیار، گرفتاره، خدارو خوش نمیاد و خدا برکتشو بهت میده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

!!

جل الخالق

این کمک ب بدترشدن حال و وضع اون آدمه، کمک ب انجام منکر و آسیب به فرد هست/ برکت خدا تو این کارها نیس اصولا  بزرگوار

باید برای ترک بهش کمک شه، نه که مواد خریداری بشه و دستش برسه و فکرکنید ثواب بوده. از همسر که کادر درمان هستن بعیده !!!

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
2728
حرفامو گوش نمیده ده بارم بهش بگم پشت گوش میندازه .ولی اگ خواهرم بهش بگ سریع انجام میده

خواهرت چطوری رفتار میکنه که تاثیرگذاره سعی کن یاد بگیره و خودت با همسرت صحبت کنی قراره تو باهاش زندگی کنی نه خواهرت

2738
جای اینکه برادر معتاد ترک داده بشه، براش متادون خریداری شده و بهش داده شده بعد شماهم فکرکردید ثواب ...

عزیزم ی سری افراد برای اینکه ترک کنن،همون کانون ترک اعتیاد بهشون شربت متادون تجویز میکنه که با اعتیادشون به شربت ،اعتیاد قبلی رو بزارن کنار و به مرور اینو ترک کنن،چون از نظر علمی ترک یک باره کلا خطرناکه و امکان آسیب وجود داره،هرچند کسایی بودن که یک دفعه کنار گذاشتن

خواهرت چطوری رفتار میکنه که تاثیرگذاره سعی کن یاد بگیره و خودت با همسرت صحبت کنی قراره تو باهاش زندگ ...

دقیقا مثل من باهاش حرف میزنه ولی خب از خواهرم حساب میبره از منو نه . مثلا خودش به من میگ ی حرفو انقدر تکرار کن تا انجام بدم . ولی من وقتی میبنم بعد دو سه بار گفتمو گوش نمیده بیخیالش میشم میریزم تو خودم .واثعا کارش زشته حرف زن تازه عقدیشو انقدر پشت گوش میندازع .منم غرور و شخصیت دارم نمیتونم ی حرفو هی تکرار کنم به امید اینک اقا برای بار هزارم گوش بده

مرا عهدیست با جانان💏😍

نمیدونم چجور قضاوت کنم دوستم

مادرشه عزیزم عیبی نداره

یه لحظه خودمو تصور کردم باپسرم و خانومش رفتم خریدو...🙁

پسرم برام نمیخره ینی😟

ولی خب اگگگگه کار همیشه ش هست و یجورایی داره تیغ میزنه در حالیکه پسرش وضع مالیش روبراه نیس 

بله حق دارید ناراحت بشید

ولی اگه دو سه بار پیش اومده هیچ ایرادی نداره

پسرشه وظیفه داره

خریدهای آنچنانی بله معقول نیس

اما یه میوه و سبزی و مرغ ایرادی نداره

لایک نکنید لطفا...ریپلای فقط           خدایا شکرت           
مامان من از اول زندگی دوساله هی کمک شوهرم کرد بعد الان ک کارمون ب جای باریک. رسیده گفت من ااینهمه کم ...

داماد رو هر کاااااری براش کنی دستت رو گاز میگیره

مادر خودش هرجور دوس داره دخترمردم رو عذاب میده

ولی کافیه مادر زنش بگه بالا چشمت ابرو...

لایک نکنید لطفا...ریپلای فقط           خدایا شکرت           
نمیدونم چجور قضاوت کنم دوستم مادرشه عزیزم عیبی نداره یه لحظه خودمو تصور کردم باپسرم و خانومش رفتم ...

خب شما بگو همون ی مرغو ک حالا مثلا همسر من خریده باشه . نباید عروسشو دعوت کنه بگ بیا شام ؟ نباید بگ حالا ک پسرم خریده بزار عروسمو هم دعوت کنم مایه سربلندیمم میشه؟

مرا عهدیست با جانان💏😍

به هر کسی گوش میده بگو باهاش حرف بزنه منم اوایل چیزایی که شوهرم گوش نمیداد وقتی مامانم بهش می گفت سریع تو گوشش می رفت اما سر قضیه مالی رفتم پیش مشاور و اون باهاش صحبت کرد تا راضی شد حساب و کتاباشو از مامانش جدا کنه.

دعا کن سپس رها کن.سعی نکن به زور دنبال نتیجه باشی،فقط به خدا اعتماد کن تا درهای درست را در زمان مناسب به رویت باز کند.
به هر کسی گوش میده بگو باهاش حرف بزنه منم اوایل چیزایی که شوهرم گوش نمیداد وقتی مامانم بهش می گفت سر ...

بنظرتون من ببرمش پیش مشاوره؟ اگ بهش بگم من از زندگیم ناراضیم بیا بریم مشاوره برا بهتر شدن رابطمون میاد .ببرمش مشاورع باهاش خرف بزنه

مرا عهدیست با جانان💏😍
2706