2733
2734
عنوان

بچه بازی های پدر و مادرم 😢😓😓

2638 بازدید | 67 پست

پدر و مادرم سن و سالی ازشون گذشته اونوقت مثل بچه های پونزده ساله میمونن که تازه بهم رسیدن خیلی رفتاراشون بده مثلا تا مامانم میره حموم بابام میره پشت سرش درحالیکه  ماهم نشستیم اما اهمیت نمیدن یا رو مبل تو بغل هم میشنن و شب ها هم صداشون از تو اتاق واضح میاد و مامانم تا خود صبح صداش میاد صبح هم باهم میرن حموم مامانم هم غر میزنه به بابام که شب نمیزاری بخوابم همدیگرو ماساژ میدن، میبوسن مدام تو یه بشقاب غذا میخورن و خیلی کارای دیگه..

میترسم اگه با دوست پسرم نامزد کنم اینکارارو جلوی اون هم انجام بدن منم خجالت بکشم و عرق شرم بریزم 😔

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂😂🐎🐎🐎

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
2731
2738

حالا طلاق عاطفی گرفته بودنو همش قهر بودن خوب بود؟؟؟ شاکر باش🙄

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

😂😂😂😂جوووووون

جذابیت ظاهری تنها 50درصدچیزی است که شما دارید،50درصدبقیه،چیزی است که دیگران گمان می کنند شما دارید》(سوفیا لورن) خانما لطفا کتاب زنان زیرک روبخونیدمخصوصا دختران مجرد😊                     😍لطفا انسان باشید😍  ......خدایا به خاطر داده هات شکر .....فقط اونا روازم نگیر لطفا......
2706