2737
2734
عنوان

بچه بازی های پدر و مادرم 😢😓😓

| مشاهده متن کامل بحث + 2689 بازدید | 67 پست
نه ویلاییه 450 متر هم هست فکر کنم به خاطر همینه که ابنقدر صدا میدن فکر میکنن ما نمیشنویم 

عزیزم یه بار مستقیما با مامانت صحبت کن،شاید واقعا متوجه نمیشن که رفتارشون تا این حد آزار دهنده ست

لطفا واسه نیتم یه صلوات بفرستید :)🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه ویلاییه 450 متر هم هست فکر کنم به خاطر همینه که ابنقدر صدا میدن فکر میکنن ما نمیشنویم 

من وشوهرم راحتیم ولی به هیچ عنوان تابچه هامون نخوابن عملیات نمیریم😂مخصوصا دخترم پنج سالشه باعث میشه بلوغ زودرس بشه

جذابیت ظاهری تنها 50درصدچیزی است که شما دارید،50درصدبقیه،چیزی است که دیگران گمان می کنند شما دارید》(سوفیا لورن) خانما لطفا کتاب زنان زیرک روبخونیدمخصوصا دختران مجرد😊                     😍لطفا انسان باشید😍  ......خدایا به خاطر داده هات شکر .....فقط اونا روازم نگیر لطفا......
2742

خب بچه ها نگین خوبه 

اینکه محبت دارن خوبه ولی خدایی شما در جایگاه فرزند مادر پدرتونو اینجوری ببینید ادم معذب میشه و اون احساس راحتی رو نمیتونه پیش خانواده اش داشته باشه چون انگار همش وسط کار شخصی شون هستی 

پاسخ افرادی که در کامنت ها فقط بدنبال دعوا، برنده شدن در بحث به هر قیمتی یا تحمیل عقایدشون به شما هستند رو ندهید چون حرف زدن با اینگونه افراد هیچ سودی برای دوطرف نخواهد داشت جز اینکه شما دو دستی آرامش خودتون رو به افراد انرژی خوار می‌دهید. با یک کارت کتابخانه بیش از گواهینامه رانندگی میتوانید به جلو حرکت کنید 📚 با افتخار یک وجترین هستم🥦 به مخلوقات خداوند عشق بورزیم 🙏 با حیوانات مهربان باشیم🐄🐖🐑🐅🐕🌳🌷🌳 دانشجوی علوم پایه ⚗️💊
عزیزم روایت داریم زن وشوهر باید درحین رابطه حتی صدای نفسهاشون به گوش بچه ها نرسه ازنظرعلمی هم ثابت ش ...

ارخ صدای شبان بده ولی بقیه عشقشون عالیه ارزوم چنین پدر ومادری داشته باشم 

2738