2737
2739

خیلی دعوا داریم خیلی بحث داریم رو حرف هم حساس شدیم انگار بدش میاد ازم دیگه روشو‌ برمیگردونه می‌دونم خبری نیست فقط چون زیاد بحث داشتیم اینجور شده خیلی غصه تو دلمه اصلا نمیاد حرف بزنیم میگه با تو حرف زدن فایده نداره حرفات ارزش نداره گوش کنم ..خواستم برم پیش دعا نویس ترسیدم بدتر بشه الکی پول بدم با چ دعایی چ ذکری زندگیم آروم بشه و شوهرم دوباره عاشقم بشه 😭انقد ذلیل شدم ک روشو برمیگردونه میگم برگرد دارم حرف میزنم برنگردی همه چی تمومه میگه باشه اون راحت می‌خوابه من همش دارم تکونش میدم محل بده تا مشکل حل بشه خانوادم هم جمایتم نمیکنن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اولا تو اینقدر نچسب بهش یه مدت دوری کن. 

اما من اینجا یه کار شنیدم که برای محبت خوبه منم انجام دادم جواب گرفتم. واقعا تو هم انجام بده.

اول سوره یاسین رو به آب بخون به هر مبین که رسیدی فوت کن تو آب ۷ تا کلمه مبین بیشتر توش نیست بعدم سه بار سوره مزمل رو بخون فوت کن به آب و بعد اون آب رو یه جوری بده بخوره.

تا ۴۰ روز هر روز بخون و آب و بهش بده بخوره 

زیره ۴۰ روز جواب میگیری

انقد نچسب بهش خودش خوب میشه

ی هفته نرفتم خونه بخاطر پرستاری از بابام هروز ز میرد عادی برخورد می‌کرد میگفتم تا حل نشه نمیام می‌گفت نیا ولی اومد امشب گفتم عذرخواهی کن جلو مادرم ک تو خونشون صداتو بردی بالا گفت تو هم قبلاً خونه بابای من زیاد صداتو بردی بالا تحمل کردم ..ما هفته قبل دعوا کرده بودیم تو اتاق خونه بابام سر اینکه گفتم وسایلمو از خونه بابات بیار اینم می‌گفت معلوم نیست خونه جدید جا داشته باشیم یا ن کسی اونجا وسایل تورو نمیخوره حالا خانوادش چشم دیدن منو ندارن این داره بهش فشار میاد رابطه ما اینجوریه و خود خانوادش مقصرن 

2740
اولا تو اینقدر نچسب بهش یه مدت دوری کن.  اما من اینجا یه کار شنیدم که برای محبت خوبه منم انجام ...

عزت نفس منو با بی محلی گو ه زده توش حس میکنم خیلی زن نا زیبایی هستم امشب بهش گفتم جون بچرو قسم بخور منو نمی‌خوای تا تکلیفمو بدونم گفت قسم نمی‌خورم بحث نخواستن تو نیست بحث نفهمی توعه ک گوش ب حرفم نمیکنی ..فکرشو کن خونه بابام برام اینجوری حرف میزنه و محلم نمیده

اولا تو اینقدر نچسب بهش یه مدت دوری کن.  اما من اینجا یه کار شنیدم که برای محبت خوبه منم انجام ...

همه ترسم دعاست ک مادرش نگرفته باشه برامون تو‌ این چند ماه مادرش همش سعی داشت تحریکش کنه علیه من درسته تو روش واستاد ولی با رفتارش معلومه تحریک شده 

به جاي دعا نويس از مشاوره كمك بگير تا از اين تله هايي كه داري نجات پيدا كني سوره مزمل بخون هر روز ي ...

مشاوره خودم رفتم اونم باید بره انقد خودشو قبول داره میگه لازم ندارم 

2706