2733
2734

سلام من تقریبا یه ساله که تو حیطه قانون جذب میچرخم

خیلی بهش علاقه دارم و کتاب و کانال خوندم تو کانال استاد شریفی هم عضو ام

خیلی دوست دارم تو دورش شرکت کنم اما یه چیزی ته دلم میگه همون چیزاییه که تو کتابا گفتن رو جم بندی کردن و با اسم دوره میفروشن اما دلم میخواد دورشو داشته باشم

چون تو کانالشون گفتن که اگه از ویسها نتیجه گرفتین وارد دوره بشین من هم میخوام به کمک ویسها و تمرینهای رایگان توی کانالشون پول دوره رو جذب کنم بعد سفارش بدم

خواستم ببینم کسی گرفته و نتیجه دیده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من دوره امیر شریفی رو شرکت کردم و فوق‌العاده هم راضی بودم. لینک یه تاپیک توی امضام هست و مطلب گذاشتیم توش و پرسش و پاسخ هم داشتیم. دوستانی هم بودن که فقط با تاپیک و گاهی با ویسهای رایگان نتیجه گرفتن.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    

منم خيلي دوره هارو گوش دادم عزيزم همشون كتاباي خارجي رو ميخونن و ميان ميگن

وقتي كلي كتاب خوندم ديدم عههه اونا همه حرفاشون از رو كتاباس كه😐

يه سايتي هس رويال مايند اسمش خيلي خوبه تمام كتاباي اساتيد جذب رو داره اونجا و بيشتر سخنرانياشونو

ي كتابي تو اون سايت خوندم

روياهاي تحقق يافته از وين داير تمام حرفاي اميرشريفي و عباسمنش دقيقا توش بود 😂 

يه كتابم هس بنام ماورا طبيعي شدن خيلييييي خوبه عزيزم

كلا كتاب بخوني خيليييي بهتره تا دوره ي هركسي كه ادعاي استاد بودن ميكنه رو بري

بیاین اینجا از تجربه های زیباییتون بگید 👇https://www.instagram.com/skin_beauty_care1/